Adgager Ailesine Hemen Katılın Anında 6 TL Hesabınızda

adgager ile ilgili görsel sonucu
ADGAGER AİLESİNE KATILIN VE SİZ DE GAGER OLUN


Bütün dostlara merhaba, öncelikle sağ üst köşedeki sosyal medya adreslerimizi ziyaret etmeyi ve bizleri takip etmeyin unutmayın. Bu kısa bilgilendirmeden sonra esas konumuza gelelim. Bu yazımızda sizlere Adgager'dan bahsedeceğiz. En basit anlatımla Adgager için bir araştırma firmasıdır diyebiliriz. Önemli firmaların ürün ve hizmetlerini pazara sürmeden önce veya sonra son kullanıcıların ne istediklerini ve en beklediklerini araştırabilmek için yapılan anketleri bizlere sunan bir kuruluştur ADGAGER

Üye olmak son derece basit olduğu için anlatmıyorum. BURAYA girip üyeliğinizi tamamlayabilir ve yazımıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Üye olduysak okumaya devam edebilirsiniz. Peki üye oldukta sitede ne yapacağız diyebilirsiniz. Bu yazımda size kısa bir bilgilendirme yapacağım. Ayrıntılar için konunun en altında bulunan videomuzu izlemenizi öneririz, bir de beğeni yaparsanız çok mutlu olacağımızı belirtmek isteriz. Siteye üye olup, giriş yaptığınızda ilk önce profilinizi doldurmanız gerekmektedir. Sizlerden kişisel, iletişim ve eğitim, meslek bilgileriniz istenmektedir. Böylece 1.2 GAG yani 6 TL hesabınıza işlenmiş olacaktır. Yeri gelmişken GAG nedir cevabını da verelim. GAG sitede geçen bir para birimi olarak düşünülebilir. 1 GAG=5 TL'dir ve site içerisindeki kazançlarınızı aşağıdaki resimde görülebileceği gibi ana sayfanın sol menüsündeki Kazançlar bölümünden görebilirsiniz. Kazancınız 50 TL olması durumunda Para Çek bölümünden banka IBAN numaranız ve TC numaranız ile çekim isteyebilirsiniz. İşleminiz, belirtildiği üzere 5-7 iş günü içerisinde yapılmaktadır.Peki GAG'ları nasıl kazanıyoruz? Öncelikle ana sayfanın sol menüsünde bulunan Gager Soruları kısmına giderek gerekli sorulara cevap vermelisiniz. Böylece sizler kendinizi adgager'a tanıtmış olacaksınız. Bu neden önemli? Çünkü Adgager bir araştırma şirketti ve bizlere sizlerin cevapladığı sorulara uygun projeler gelmesi durumunda, proje ile ilgili anketi sunmaktalar. Her anketin kendine özgü bir GAG değeri bulunmaktadır. Örneğin ilk üye olduğunuzda sitenin logo tasarımı ile ilgili bir proje olduğunu göreceksiniz. Projeyi cevapladığınız zaman 0.2 GAG yani 1 TL kazanmış oluyorsunuz. 

Bir diğer kazanç ise davetiyeniz ile ADGAGER ailesine yeni GAGER'lar kazandırmak. Her davet ettiğiniz üyeden 0.1 GAG kazanırsınız ve maksimum 50 kişi davet etme limitiniz bulunmaktadır. Böylece toplamda 5 GAG (25 TL) kazanabilme ihtimaliniz bulunmaktadır.

Site içerisinde Fırsatlar bölümünden, genelde 1 GAG karşılığı hediye çekleri satın alabilir, isterseniz Etkinlikler bölümünden çekilişlere katılabilirsiniz. Şu an etkinlikler bölümünde 24 Ocak 2019 Perşembe günü Sertab Erener'in UNIQ Hall İstanbul konserine bilet kazanabilmek için çekilişe katılma şansınız bulunmaktadır. Bunun dışında da 6 farklı etkinlik bulunmaktadır.

Site içerisinde aktif olarak sosyalleşebilir. Ana sayfadaki etiketleri kendi yorumunuzla paylaşabilir böylece haftalık veya aylık en çok Gentry gönderen siz olabilirsiniz. 

Bizlerden bu yazıda da bu kadar olsun. Yazıyı bitirmenize rağmen hala üye olmadıysanız aşağıda HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OL'a basarak üye olabilir siz de GAGER olabilirsiniz. Sağlıcakla kalın.

ÜYE OL ile ilgili görsel sonucu

VİDEOLU ANLATIMIMIZ

Yorum Gönder

0 Yorumlar