BannersApp Mobil Uygulaması İle Ek Gelir KazanınMerhaba dostlar, bugünkü yazımızda videolu tanıtımını da yapmış olduğum BannersApp uygulamasından bahsetmeye çalışacağız. 2012 yılında temelleri atılan ve 2014 yılının son aylarında üye alımlarına başlayan FutureNet'in geliştirdiği bir uygulama olan BannersApp, şu an için android mobil cihazlarda çalışmaktadır. BannersApp'in bir firma bünyesinde başarılı olacağına eminiz. Sizlerle ufak bir istatistik paylaşayım. Şu ana kadar BannesApp uygulamasını dünya genelinde en çok kullanan ülkeler arasında Türkiye ikinci sırada bulunmaktadır. Bu bile bizlerin bu tarz uygulamalara gösterdiğimiz ilgiliyi ortaya koymaktadır (Şekil 1).

Şekil 1. Dünya genelinde uygulamayı kullanan ülkelerin sıralaması

Uygulamayı indirebilmek için BURAYA tıklamanız ve Google Play Store'a gitmeniz yeterli olacaktır. Üyelik işlemleri için aşağıdaki videoyu izlemeniz size kolaylık sağlayacaktır. Uygulamaya girdiğinizde yapmanız gerekenler ile ilgili kısımlar da videomuzda mevcuttur.


Hadi gelelim uygulamanın mantığına: Mantık çok basit, telefonunuzu her açtığınızda uygulama size özel kişiselleştirilmiş reklamlar sunmaktadır. Açılan reklamlar video formatında olmayıp, resim görselleri şeklindedir. Yani uzun uzun video izlemeye gerek kalmamaktadır. Hepimiz reklam sektörünün en çok paranın harcandığı ve dolayısıyla da en çok gelirin sağlanabileceği sektör olduğuna hem fikir olmamız gerekir. Yazılı, görsel, dijital medya üzerinde verilen reklamlar içerisinde en az bütçe ile en etkin biçimde niş kitleye dijital reklamcılıkla ulaşılmaktadır. Bunun yanında, akıllı telefonlarda çalışan mobil uygulamaların bu tarz reklam gösterimlerinde en uygun yöntem olduğu açıktır. Hem reklam verenler için, hem de reklamı görüntüleyen ikinci parti uygulamaları geliştiren şirketler için son derece karlı bir iş durumuna gelmiştir. Elbette böyle bir karlı işte gelirlerin belli bir kısmı kullanıcılar ile paylaşılarak daha etkili bir etkileşim alınmaktadır. Bugün gazetelerde ve dergilerde büyük tiraj düşüşleri yaşanmakta ve bu nedenle reklam alamamaya başlamışlardır. Böyle gitmesi durumunda yazılı basının dijital çağa ayak uydurması zordur. Bütün bu anlattıklarımın ışığında gelecekte dijital reklamcılık çok daha fazla gelişme gösterecektir. Futurenet'in arkasında olduğu BannersApp uygulaması tamda bu fikirle geliştirilmiş bir mobil uygulamadır. 05.12.2018 tarihi itibariyle sadece Android cihazlarda çalışan uygulama yakın bir zamanda IOS cihazlarında da çalışmaya başlayacaktır. Bununla ilgili bilgiyi ve daha fazlasını FACEBOOK sayfamızda sizlerle paylaşacağız.

Şimdi sizlere uygulamadan kazanacağınız FuturoCoin'leri (Birim fiyatını kontrol et) nasıl farklı koinlere (BTC, ETH gibi) veya fiat paralara (USD, Ruble veya TL) dönüştürebileceğimizden bahsedelim. Burada kullanacağımız borsaların biri YOBIT, diğeri yerli borsa olan PİYASANET'tir. Uzun uzun yazarak anlatmayacağım. Bununla ilgili videomuz aşağıdadır. İzlemenizi öneririm. Eğer sorularınız olursa FACEBOOK üzerinden bire bir sorularınızı cevaplayabilirim.


SON OLARAK BANNERSAPP'İN EYLÜL AYINDAKİ SUNUMUNU İZLEYEBİLİRSİNİZBOL KAZANÇLAR DİLERİM.

Yorum Gönder

0 Yorumlar