Bayebit Kripto Para Borsası ile 50 XRP ve 50 Baye Coin Kazanma Fırsatı

bayebit ile ilgili görsel sonucu

Selam dostlar, daha önceki yazımızda Coinzo'dan bahsetmiştik. Benzer olmakla birlikte daha açılmamış yeni yerli borsa ile karşınızdayız. Hürtek Bilişim ve Teknoloji A.Ş. tarafından kurulan Bayebit borsası yazımızı yazdığımız sırada (17.12.2018) ön kayıtlar işlemlerini sürdürmektedir.  Ön kayıt ile üyelerimize 50 Ripple veriyoruz vaadinde bulunuyorlar. Fakat burada şöyle bir durumla karşılaşıyoruz: Aslında ön kayıt yaptıran müşterileri arasında ilk önce kimler borsada işlem yaparsa, onlara 50 Ripple verecekler (Aşağıdaki tabloyu inceleyin). Promosyon güzel ama pazarlama yaparken nedense sitelerinde bu durumdan bahsedilmemiş. Sosyal medyalarında açıklamışlar fakat sitelerinde de görmek güzel olurdu.

BAYEBİT ÜYELİĞİ İÇİN TIKLA: https://goo.gl/wgmc6i

 Görüntünün olası içeriÄŸi: yazı

Ek olarak borsaya kayıt olan dostlar, kendi referanslarını getirmeleri durumunda ödül olarak her ref'ten 50 Baye Coin alacaklar. Coinzo'da belirtiğimiz gibi burada 50 Baye ne kadar yapar bilemiyoruz. Her şey 20 Aralıkta netlik kazanacaktır. Mesela borsada hangi kriptolar olacak, merakla beklediğimiz bir konu da bu. 

Otomatik alternatif metin yok.

Son olarak nasıl üye olacağınıza gelelim. Öncelikle BURAYA tıklayın ve siteye gidin. Karşınıza çıkan sayfada kullandığınız bir mail adresi ve telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir. Şifreniz de olabildiğince kuvvetli olsun. Hesap oluştura bastığınızda yeni sayfada e-mail onayı için Buraya tıklayın diye bir yazı gelmektedir. Tıkladığınız zaman bütün işlemler bitecektir. Bu kadar basit bir üyelik söz konusudur. Artık 3 gün içinde arkadaşlarınızı borsaya üye yaparak 50 Baye coin kazanabilirsiniz. Sağlıcakla ve takipte kalın.

ÜYE OL ile ilgili görsel sonucu

20.12.2018 GÜNCELLEMESİ - BORSA AÇILDI


Öncelikle yukarıdan "HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OL" kısmına basarak üye olmalısınız. Üyelik sonrası sizden kimlik onayınız istenmektedir. Bu işlem için ana sayfada sağ üst köşeden isminizin üzerine gelip Hesap Bilgilerim sayfasına gidin. Burada sizlerden TC numaranız, doğum tarihiniz, kimliğinizin ön ve arka yüzü istenmektedir. Onay işleminden sonra hesabınızın işlem limitleri aşağıdaki gibi artacaktır.


BORSALAR NEDEN KİMLİK ONAYI İSTEMEKTEDİR?

Kara para aklama, terör finansmanı, dolandırıcılık ve yolsuzluk gibi finansal suçlara engel olabilmek için borsalar KYC (müşterilerinin kim olduğunu tanı) kapsamında kullanıcılarının gerçek kişiler olduklarını bilmek zorundadırlar. Genel olarak sadece kimlik bilgisi ile kripto para borsalarında kimlik onayı yapabilmektesiniz. Fakat ilerleyen yıllarda denetimlerin artması ve kripto paralar ile ilgili kanunlar çıktıkça onay işlemleri de zorlaşacaktır.

Bayebit yılbaşı kampanyası

YAPILAN AÇIKLAMA

31 Aralık’a kadar toplamda 
1 ile 500 TL arası hacimli işlem yapan herkese 50 Baye Coin,
501 ile 1000 TL arası hacimli işlem yapan herkese 100 Baye Coin,
1001 ile 3000 TL arası hacimli işlem yapan herkese 150 Baye Coin,
3001 TL ve üzeri hacimli işlem yapan herkese 200 Baye Coin Hediye!

1- Kampanyaya katılım sağlayan kullanıcıların hesap doğrulama işlemini yapmaları gerekmektedir. 2- Kampanya; Bayebit Kripto Para Borsasında bulunan BTC/TRY, ETH/TRY, XRP/TRY, LTC/TRY tahtalarında yapılan işlemlerde geçerlidir.
3- Kampanya bitimine kadar alım satım komisyonları %0 (sıfır) olacaktır.
4- Kampanyada; Kripto Para ayrımı olmayıp, kullanıcıların yapmış olduğu toplam hacim dikkate alınır. (Örnek: XRP/TRY’de 250 TL, BTC/TRY’de 300 TL hacimli işlem yapan kullanıcı toplamda 550 TL hacimli işlem yapmış sayılır.)
5- Kullanıcılar Türk Lirası, Bitcoin, Ethereum, XRP yada Litecoin ile yatırma işlemi yapıp, kampanyaya katılım sağlayabilirler.
6- Kampanya 31 Aralık 2018 saat 23:59’a kadar geçerlidir.
7- Kazanılan hediye Baye Coinler 5 Ocak 2019 tarihine kadar, kazanan kullanıcıların bakiyelerine yüklenecektir. Bayebit kampanya üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

SOSYAL MEDYA DUYURUSUDUR

Bitexen gibi bir kripto para platformu olan Bayebit borsasının yeni duyurusudur. Bayebit'in sosyal medyalarını takip ederek, her bir sosyal medya takibi için 10 BYB token kazanacaksınız. Üye olmayanlar aşağıdaki linkten üye olup kimlik doğrulamasını yaptıktan sonra 50 BYB kazanacak ve takip ile birlikte artı 40 BYB daha kazanacaktır. Hesap onayından sonra yapmanız gerekenler aşağıdaki resimde gösterilmiştir. Üzerine basarak orijinal boyutunu görebilirsiniz.


Ek bilgi: Ağustos ayı içerisinde tanıttığımız bitexen borsasının token'ının birim fiyatı 0.82 TL olmuştur. Önceden fırsatı görenler, yatırımsız iyi kazançlar sağladılar ve geri alım zamanlarında da iyi kazançlar sağlayacaklardır. Bitexen üyelik linki: https://goo.gl/jpVuH

BAYEBİT TANITIM VİDEOMUZ

Yorum Gönder

0 Yorumlar