Bither Platformu Nedir ve Bedava Bither Token Nasıl Biriktirilir?

bither platform ile ilgili görsel sonucu

Herkese merhaba, bugünkü yazımızda sizlere Bither token'dan bahsedeceğiz. Öncelikle aşağıda bither ile ilgili bilgi alabileceğiniz siteleri paylaşalım:

Bither Ana Satış ve Tanıtım Sayfaları: https://goo.gl/ydKrNV
Bither Topluluğu: https://bitherplatform.world
Bither Musluk Sitesi: https://goo.gl/BiuJf7

Bither, yazımızı yazdığımız gün itibariyle (04.01.2019) özel satışlarını açmış durumdadır. Satın almak için yukarıdaki satış sayfasına gidip, gerekli bilgileri alabilirsiniz. Satışla birlikte BTR yanında BSK ve BRP token'ı alabiliyorsunuz. Satın alınan tokenların yanı sıra güncel bonuslar bulunmaktadır. Yani aldığınız token'ın yanında bonuslar ile birlikte fazladan alım yapabiliyorsunuz. Güncel bonuslar şu şekildedir: % 10 BTR, % 40 BSK ve BRP. Tokenların dağılımı aşağıdaki gibidir, inceleyebilirsiniz.


BTR özelinde konuşacak olursak; token'ın % 77.5'i madenciler tarafından çıkarılacaktır. Halk satışı için % 15, kurucu ve takım için % 5, reklam pazarlama için % 2.5 ayrılmıştır. İşte bizim yazımızda bahsedeceğimiz musluk sitesinde dağıtılacak 700 binlik token miktarı da toplamın % 0.35'ine karşılık gelecektir. Yeri gelmişken belirtelim, toplam piyasaya arz edilecek BTR token miktarı 200 milyon'dur. Bither nedir en son değineceğiz ama hemen BTR musluğundan nasıl bedava token biriktirebileceğinizden bahsedelim. İlk olarak BURAYA TIKLAYARAK üye oluyoruz ve parola belirlerken mutlaka harf ve sayı kullanmayı unutmuyoruz.


Sonraki aşamada e-mail doğrulaması yapmanız gerekmektedir. Bu iki işlemden sonra e-mail adresiniz ve şifreniz ile siteye erişim sağlayabilirsiniz. Artık yapmanız gereken çok basit; 2 saatte bir GET Bither kısmında bulunan şanslı numara oyununu oynamaktır. Şanslı numaralar aşağıdaki gibidir:


Peki bizlerin oynadığı oyunlarda bugüne kadar 0.0025 ile 2.5 BTR arasında kazançlar sağlanmıştır. 100 BTR, ileri ki aşamada en son satış ile birlikte 1 ETH'a karşılık gelecektir. Dolayısıyla en kadar çok biriktirebilirseniz o kadar çok kazanç elde etmiş olursunuz. 04.01.2019 itibariyle musluk ile dağıtılan BTR miktarı sadece 8000 BTR'dir yani toplam dağıtılacak token'ı yalnız % 1'ine karşılık gelmektedir. 

Site içerisinde sol menüdeki "Profile" kısmına gelerek 1) İki adımlı doğrulamayı aktif edebilirsiniz 2) Tokenlarınızı çekmek istediğiniz ERC20 uyumlu ethereum cüzdanınızı girebilirsiniz (NOT: Borsa cüzdanlarınız kullanmayın).

"Referral" kısmına gelerek ref linkinizi arkadaşlarınız, dostlarınız ile paylaşarak üye toplamaya başlayın. Böylece hedefinizi daha hızlı erişebilirsiniz. Site ile ilgili anlatacaklarımız bu kadar, fakat sorularınız olursa FACEBOOK üzerinden veya aşağıdaki yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

Biraz da Bither hakkında konuşalım. Bither, diğer POW fikir birliği ile çalışan madencilik tokenlarından farklı olarak 3 katmana sahiptir. Böylece madenciler ana maden koini BTR'yi çıkarırken, yanında 2 farklı token'ı da çıkarabileceklerdir. Bu durumun madencilik için teşvik sağlayacağı düşünülmektedir. Bither platformu çok daha kullanıcı dostu ve etkili bir çok yenilik getirmektedir. Bunları sıralayacak olursak: 
1) Bilimsel kullanımlara yönelik gerekli işlem gücünü belirleyerek enerji tüketimi optimizasyonu sağlar, 
2) Bither'in ikinci ve üçüncü katmanlarında yan zincir oluşturulur, 
3) Bilimsel ve araştırma proje uygulamaları için farklı modüler değerler sağlar,
4) Dahili işlemleri yapabilmek için Bither, ana koin'e ihtiyaç duymadan yan zincirlerde işlem ücreti ödeyebilmektedir,
5) Ağlarını güvende tutmak için önemli miktarda karma güce ihtiyaç duyan yeni projeler için bilgi işlem gücüne sahiptir,
6) Bither platformu üzerinde, kullanıcı dostu ve merkezi olmayan borsa başlatılabilir,
7) ICO aşamasında dolandırıcılığa karşı koruma standartları vardır, 
8) Bither platformunun en üstünde şirket kurulabilir,
9) Düzenli madencilik maliyetlerini karşılamak için bilgi işlem gücünün fazlasını kiralık işlemciye tahsis etme ile düşen piyasalarda daha fazla finansal güvenlik sağlar,
10) Yan katmanlarda işlemlerin kaybedilmesini sağlar.

ÜYE OL ile ilgili görsel sonucu

Platformun genel özellikleri daha hızlı, ölçeklenebilir ve üzerinde projeler geliştirilebilir olması itibariyle geleceğe yönelik yaklaşımlar sunmaktadır. ICO aşamasında token'ı alıp almamak tamamen size kalmış ama en azında bedava musluk sitesinden biriktirebilirsiniz. Sitenin genel tanıtımı ile ilgili videomuzu da izlemeyi unutmayın. Sağlıcakla ve bizimle kalın. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Gönder

0 Yorumlar