Bitsdaq Borsası Token Dağıtıyor | Bittrex Destekli Asya Pazarını Hedefleyen Borsa Bitsdaq


Merhaba dostlar, bu yazımızda sizlere hem bir airdrop'tan hem de Bittrex'in desteğini arkasına alan Bitsdaq borsasının ne olduğundan bahsedeceğiz. Bildiğiniz gibi Bittrex 2014 yılından beri kripto para borsası olarak faaliyet göstermektedir. Kurucu ortaklarından biri olan ve aynı zamanda şirketin CEO'su Bill Shihara Bitsdaq'a destek verdiklerini açıklamıştır. Bitsdaq bu konuda resmi Twitter  hesapları üzerinden aşağıdaki bildiriyi yayınladı.


Bittrex, güvenilir dijital cüzdanlar sağlayan, hızlı ticaret uygulamasına sahip Amerika merkezli (US-based) blok zinciri platformudur. Bittrex'in Bitsdaq'a vermiş olduğu destekle birlikte Asya pazarına doğru bir atılım yaptığını söyleyebiliriz. Bitsdaq, Singapur'da kurulmuş ve Bittrex'in Makao, Kanada ve Singapur'daki resmi ortağı olmuştur. Bizlere göre Bittrex yapmış olduğu bu anlaşma ile birlikte ABD ve Uzak Doğu arasında bir köprü oluşturmaya çalışmakta ve Uzak Doğu'daki kripto para ticaretindeki oluşabilecek hacimleri kendi borsasının hacimlerine yansıtmak istemektedir. Böylece hem Bittrex hem de Bitsdaq birlikte daha yüksek hacimlere ulaşabilecektir. Bizlerde bittrex borsasını yoğun bir şekilde kullanmaktayız ve bitsdaq borsasını da aynı şekilde kullanacağımızı düşünmekteyiz. Sizlere de bu borsayı ÖNERİYORUZ.

BITSDAQ TANITIM VİDEOSU

Genel bir tanıtım yaptıktan sonra şimdi gelin birazda Bitsdaq'ın yapmış olduğu Airdrop kampanyasından bahsedelim. Aşağıda bitsdaq borsasına üyelik linkini bulunmaktadır, aynı zamanda resmi twitter adreslerini de takip etmek isteyenler linki aşağıda bulabilirler.

Bitsdaq Üyelik Linki: https://goo.gl/oXLKmF
Bitsdaq Twitter Adresi: https://twitter.com/BitsdaqExchange

Bitsdaq borsası açılmadan önce ön lansan gerçekleştirmiştir. Bu dönem içerisinde de BXBC puanları biriktirebiliyordunuz. Artık Bitsdaq borsası resmi olarak açılmış ve kripto para ticaretine başlamıştır. Borsa üzerinde şu anlık çok fazla kripto para bulunmamaktadır. Bunlardan bazıları Bitcoin, bitcoin cash, bitcoin cv, ethereum, litecoin, stellar, XRP, Basic Attention Token'dir. Öncelikle airdrop kampanyasının 31 Mart 2019'a kadar devam edeceğiniz söylememiz gerekmektedir. Borsada BXBC puanları toplamak için ilk önce borsaya üye olmanız şarttır. Bunun için link yukarıdadır. İlk üyelikle 1500 BXBC hesabınıza işlenir ve ilk girişle birlikte 200 BXBC ekstra kazanırsınız. Her gün borsaya sadece giriş yaparak 200 BXBC kazanmanız mümkündür. Bunların dışında şu an itibariyle her getirdiğiniz üye ile 800 BXBC hesabınıza işlenir. Aynı zamanda borsaya yapılacak ilk para yatırma işlemleri ile ve borsada yapılan alım-satım işlemleri ile BXBC kazanabilirsiniz. Ayrıntılarına ulaşma için bu linke tıklayabilirsiniz: https://bitsdaq.com/candy-activity

Aşağıda yayımlamış olduğumuz videoda borsaya üyelik işlemlerinin, mobil doğrulama ve KYC (Kimlik Onayı) doğrulama işlemlerinin nasıl yapılacağını bulabilirsiniz. Puan toplama işlemleri için ilk etapta KYC doğrulama yapmanıza gerek olmamakla birlikte ileri aşamada borsadan çekim yapabilmeniz için doğrulama gerekmektedir. 

BITSDAQ ÜYELİK VİDEOMUZ


ÜYE OL ile ilgili görsel sonucu

Yorum Gönder

0 Yorumlar