Coiny Pro Borsası 1 Milyon Holochain Dağıtıyor

coinypro holochain ile ilgili görsel sonucu

"Coiny, dijital varlıkların alım-satımı, depolanması, yönetilmesi ve ödeme aracı olarak kullanılabilmesi için en kolay, en hızlı ve en güvenilir ürünleri üreten yenilikçi bir dijital para şirketidir. Dijital varlık cüzdanı olan Coiny Wallet ve dijital varlık ticaretinin en hızlı, en kolay ve en güvenilir yolu olan Coiny Pro dijital varlık borsası ile bir yeni nesil ekonomi platformudur" sözleriyle kendilerini tanıtmaktalar. Vizyonları oldukça iddialı: Küresel çapta, dünyanın ilk 3 dijital varlık platformundan biri olmak. Misyonları ise, Yeni nesil ekonominin ve teknolojinin sunduğu imkanlarla, değer takasında dijital varlıkların etkisinin güvene dayalı bir şekilde artmasını sağlayarak, insanların hayatını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini artırmaktır.

Coiny Pro Borsası Üyeliği: https://goo.gl/ywj7jJ
Coiny Pro-Holochain Yarışması Katılım Linki: http://bit.ly/2Gqo3pk

Bundan tam 3 hafta önce Coiny Pro'nun Holo airdrop'ından bahsetmiştik. İzlemek isteyenler için videoyu aşağıda paylaşıyorum. Bu airdrop ile kazanılan Holo tokenleri Coiny Pro hesaplarına işlenmiştir. Bununla ilgili kanıt, videonun altındaki resimli anlatımda mevcuttur.


Coiny şirketini genel hatlarıyla tanıttıktan sonra şimdi gelin HOLOchain yarışmasına geçelim. 12.02.2019 tarihinde başlayan yarışma ile birlikte toplam 10 kullanıcıya 1 milyon HOLO dağıtılacaktır. Yapmanız gerekenler ile ilgili video resimli anlatımımızda mevcuttur. Daha önceden airdrop için Coiny Pro borsasına üye olanlar, yukarıdaki Yarışma Katılım Linki ile giriş yapabilirler. Yeni üyelik yapacaklar ise ilk önce yukarıdaki "Coiny Pro Borsası Üyeliği" linkinden borsaya üye olmaları gerekmektedir. Daha sonra yapacağınız adımlar aşağıda resimli olarak anlatılmıştır. Yarışma 22 Şubat 2019 saat 22:00'da bitecektir. 10 kişinin belirlenmesi işlemi Coiny ofisinde yapılacak canlı yayınla gerçekleşecektir. Dikkat etmeniz gereken tek şey eğer çekiliş ile 10 kişi arasına girerseniz ve kimlik onayınız yapılmamış ise, ödülünüzü alamazsınız. Bunun için borsaya daha önce üye olmayanlar ilk etapta kimlik onaylarını yapmaları gerekmektedir.  


Coiny Pro Borsası Üyeliği: https://goo.gl/ywj7jJ

Coiny Pro-Holochain Yarışması Katılım Linki: http://bit.ly/2Gqo3pk

Yorum Gönder

0 Yorumlar