Interdax Borsası Toplam 28 BTC ve 10 milyon IDAX Token Dağıtıyor | Airdrop Katılımı


Açılışa özel büyük ödüllü yarışma sayesinde çok kolay üyelik ile en kötü ihtimalle 100 IDAX token, iyi ihtimalle 0.1 BTC ve 10 bin IDAX, kendine güvenenler için en iyi ihtimalle 1 BTC ve 100 bin IDAX kazanma ihtimalini kaçırmayın. Toplamda dağıtılacak miktarlar 28 BTC (Tahmini 100 Bin dolar) ve 10 milyon IDAX tokenidir. Yarışmanın daha başında olmamız (09.02.2019) kazanç şansınızı arttırmaktadır. Şansınızı denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. 

Üyelik linki: https://goo.gl/3n174w

Interdax, üçüncü nesil kripto para ticaret platformu olarak 100x'e kadar kaldıraçlı işlem yapmanızı sağlayacaktır. En bilindik kaldıraçlı işlem yapmamızı sağlayan platform BitMEX'dir. Interdax borsası da kaldıraçlı işleme izin verecek olup, bu tarz işlem yapan tüccarları sevindirecektir düşüncesindeyiz. 


Ön Lansman'a özel, süper ödüllü yarışmaya katılım ile ilgili bilgileri paylaşmaya başlayalım. Öncelikle yukarıdaki (BURAYA DA TIKLAYABİLİRSİNİZ) linke basarak üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Lansman öncesi bir yarışma olduğu için sadece e-mail adresinizle üyelik yapabiliyorsunuz. Kayıt sayfasında yarışma ile ilgili bütün bilgilere erişebilirsiniz. Bilgileri okuyarak sayfanın en altına eriştiğinizde e-mail kayıt kısmı gelecektir. (Aşağıdaki resimde olduğu gibi) Son aşamada artık sizde Interdax borsasına adım atmış ve (waitlist) bekleme listesine alınmış oluyorsunuz. 


Puan kazanmak için yapmanız gerekenler 3 adımda sıralanmıştır. Buradaki amaç olabildiğince kişiyi borsadan haberci olmasını sağlamaktır.

1) Davet ettiğiniz kişi başına 3 puan,
2) Takip edilen her sosyal medya başına 1 puan,
3) Takip edilen sosyal medyalarda yapılan her paylaşıma 1 puan, verilmektedir.

Ödüller ile ilgili bilgileri paylaşalım:

Birinciye 10 BTC ve 1 milyon IDAX
2-10 arasındaki her kişiye 1 BTC ve 100 bin IDAX
11-100 arasındaki her kişiye 0.1 BTC ve 10 bin IDAX
101-7000 arasındaki her kişiye 1000 IDAX
7001-10000 arasındaki her kişiye 100 IDAX, verilecektir.

Yarışma Hakkında Genel Bilgiler:

1) Yarışma borsanın tahmini açılış tarihi olan 19 Mart'ta kadar devam edecektir.
2) Interdax borsasının beta sürümü açıldığında, ödüller hesaplara yansıtılacaktır.
3) BTC ve IDAX kazanmaların paralarını çekebilmeleri için bir tane alım-satım işlemi yapmaları gerekmektedir. BTC için 25x, IDAX için 1x kaldıraçlı işlem yeterli olacaktır. Bununla ilgili daha sonra bilgi almak isteyen dostlar facebook üzerinden bana ulaşabilirler.
4) Kendinize ait sosyal  platformlarda referans linkinizi paylaşabilirsiniz fakat firmaya ait sosyal medya hesaplarında yapılacak refli link paylaşımları, diskalifiye olmanıza yol açacaktır. 
5) Son olarak yarışmaya sadece 18 yaşından büyükler katılabilmektedir.

Son sözlerimize gelelim artık, üye olup yarışmaya katılması son derece basit olan bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. 


ÜYE OL ile ilgili görsel sonucu

Yorum Gönder

0 Yorumlar