LAToken Borsası ile 4800 TL Kazanma Şansını Kaçırmayın | Airdrop

LATOKEN ile ilgili görsel sonucu

Merhaba dostlar arka arkaya borsa airdropları ile karşınızdayız. Latoken borsası kendi tokenlerini sadece airdrop'a katılan üyelerine dağıtmaya başladı. Sadece aşağıdaki linkten üyelik oluşturarak basit bir şekilde 24 adet LAtoken kazanabilirsiniz. Güncel birim fiyat takibi için aşağıda link bulunmaktadır. 

ÜYELİK (REGISTRATION) LİNKİ: https://goo.gl/ED6KpE
LAtoken BİRİM FİYAT TAKİBİ: https://coinmarketcap.com/tr/currencies/latoken

Airdrop'a katılabilmek için yapmanız gereken ilk adım RESİM 1'de belirtilmektedir. Sadece e-mail adresinizi yazıp, RESERVE TOKENS butonuna basmanız yeterlidir. Bir sonraki adımda e-mail doğrulamasını yapmanız gerekmektedir. (Resimlerin üzerilerine tıklayıp orijinal boyutlarını görebilirsiniz)

RESİM 1
latoken-0.md.jpg 

Üyelik bu işlemle birlikte bitmiş bulunmaktadır. Resim 2'de kırmızı alt çizgi ile belirtildiği gibi, hesabınız bizler tarafından onaylanması gerekmektedir. Her gün üye olanların hesapları gün içerisinde onaylanacaktır. Onaylanan hesaplar Resim 3'deki gibi gözükecektir. Onaylanmadan önce Your current balance'da 0 LA yazarken, onaylandıktan sonra kazandığınız tokenler 24 LA olarak gözükecektir. Üyelik sonrası hesabınızdaki tokenleri arttırmak için ilk göreviniz (You current goal kısmı) 10 kişiyi sabit bir şekilde mail adresleri ile airdrop'a davet etmektir. Böylece her üyeden 24 LA toplamda 240 LA kazanabilirsiniz. Latoken birim fiyatı bugüne kadar en fazla 2 dolar en az da 0.046 doları görmüştür. İlk görevden sonra gelecek görevlerin de tamamlanması sonucunda 2416 LA kazanabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki minimum 580 TL maksimum 4800 TL kazanma şansınız bulunmaktadır. Elbette bu sadece token'in bu güne kadar düştüğü en düşük seviye ile çıktığı en yüksek seviyeye göre yapılmış bir tahmindir. Fakat olabildiğince az eforla kazanacağınız bu token sizin karınıza olacaktır diye düşünüyoruz.

RESİM 2
latoken-1.md.jpg
RESİM 3
latoken-2.md.jpg

Son olarak, Latoken borsasının büyümesi ve gelişimi için çok kısa bir zaman ayırarak BURADAKİ anketi doldurabilirsiniz. 

ÜYE OL ile ilgili görsel sonucu

VİDEOLU ANLATIMIMIZ


28.02.2019 GÜNCELLEMESİ - LATOKEN AIRDROP GÖREV 2

Selam kripto para meraklıları öncelikle yukarıdaki kısmı okumadan geçmemenizi öneririm. Bu kısımda sizlere Latoken'in başlattığı 2. görevi nasıl yapacağınızı anlatacağız. Hemen başlayalım.

1- latoken.com borsasına giriş yapın. Borsaya airdrop hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Girişte e-mail adresi ile ilgili bir problem yaşarsanız tekrardan aynı e-mail adresi ile üye olup giriş yapabilirsiniz.

2.1_Log_In.gif


2- Kripto para alışverişi yapabilmeniz için öncelikle borsaya BTC veya ETH göndermeniz gerekmektedir. İsteyenler USDT (Tether) da gönderebilirler. Bu işlem için sayfanın sol üst barında bulunan WALLET'a tıklamanız gerekmektedir. Sizlere BTC veya ETH alımı için yerli bir borsa olan Bayebit'i öneriyorum. Çünkü bayebit'i kullanırsanız almış olduğunuz koinleri Latoken'e göndermek için ekstra gönderim bedeli ödemezsiniz. Bayebit'e üye olmak için BURAYA tıklamanız yeterlidir.

2.2_Check_balance.gif

3- Göndermek istediğiniz koin'in borsadaki deposit adresini öğrenmek için, ilgili koin'in satırında bulunan Deposit butonuna basın. İki alternatifiniz bulunmaktadır. Kredi kartı veya debit kart ile btc veya eth alabilirsiniz, ya da farklı bir cüzdandan gerekli koin'i bu borsaya gönderebilirsiniz. Bizler ikinci seçeneği tercih etmenizi öneririz. Önemli bir noktaya değinmek isteriz. BTC için gönderim alt limiti 0.002 BTC iken, ETH için bu limit 0.022 ETH'dır. Bu da demek oluyor ki bu limitlerin altında gönderim yaparsanız latoken hesabınızda gönderdiğiniz koinler gözükmeyecektir.

2.3_Deposit.gif

4- Örnek olarak hesabınıza BTC gönderdiniz ve bakiyelerde gözüktüyse (7 onaydan sonra kullanılabilir oluyor), artık alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için üst bardaki "TRADING" butonuna tıklamalısınız. Daha sonra sağ üsteki "BTC" butonuna tıklayın, eğer ETH ile işlem yapacaksanız "ETH"butonuna tıklamalısınız. Bundan sonra BTC karşılığında hangi kripto parayı satın almak istiyorsanız kripto para çiftlerinden birine tıklayınız. 

2.4_Visit_trading_pair.gif

5- Örneğin LA/BTC çiftine girdiniz. LA token almak için almak istediğiniz miktarı veya BTC miktarını yeşil renkle gösterilmiş BUY butonunun üzerindeki ilgili kısma giriniz. Daha sonra işleminizi alım tahtasına yazılabilmesi için BUY'a basınız.

2.5_Trade.gif

6- "BUY" butonuna bastıktan sonra emriniz satın alım tahtasına işlenir ve işleminizi Active Orders kısmında görebilirsiniz. Diğer kullanıcılar tarafından girdiğiniz fiyattan satın alma işleminin gerçekleşmesini bekleyiniz. Eğer alım işlemi gerçekleşirse, bu sefer emriniz Orders History'de görünecektir. Böylece hesabınızdan BTC bakiyesi eksilecek ve yerine aldığınız kripto para eklenecektir. 

7-  Tekrardan Latoken airdrop sayfasına gidip DONE butonuna basınız. Böylece "Check in progress" ifadesini göreceksiniz.

8- Görev 3 gün içinde kontrol edilecek ve görev başarılı şekilde gözükecektir. Böylece airdrop sayfanızda yazan miktar kadar LA token bonusu hesabınıza eklenecektir.

Diğer görevler geldikçe buradan sizleri bilgilendireceğiz. Aynı zamanda sosyal medyalardan bizleri takip etmeyi unutmayın.

Yorum Gönder

2 Yorumlar

  1. bu etkinlik bittimi dediklerinizi yaptım fakat ilkbaştaki 24LA gelmedi hesabıma

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba, arkadaşlar yorumunuzu görmemişler. Ben cevaplayayım sorunuzu. Eğer bizler onay vermeden tokenleri hesapta göremiyorsunuz. Muhtemelen üye olduğunuz zaman tokenleri göremeyimce böyle bir düşünceye kapıldınız. Bütün hesaplar onaylandı. Hesabınızda tokenler gözükecektir. İyi günler dilerim.

      Sil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)