Oodlebit Borsası ile Kimlik Onayı Olmadan Sınırsız Kazanç

oodlebit exchange ile ilgili görsel sonucu

Merhaba dostlar, bu yazımızda sizlerle sınırsız kazanç sağlayabileceğiniz bir borsa airdrop'ından bahsedeceğiz. Borsamızın adı ABD merkezli Oodlebit, lansmana özel airdrop kampanyası ile ön kayıt yaptıran kullanıcılarına kendi tokenlerinden dağıtıyor. Ön katılımda Kimlik Onayı (doğrulama) istememektedir. Gerekli bütün açıklamalar yazımında ve videomuzda aktarılmıştır. Sonuna kadar okumanızı öneririz.

ÜYELİK LİNKİ: https://goo.gl/QkGw9N

WHITEPAPER LİNKİ: https://www.oodlebit.com/Oodlebit_whitepaper.pdf

2018 yılının başında çalışmalara başlayan oodlebit, 2019 yılı içerisinde borsasını aktif etmeye hazırlanırken, hem reklam hem de tokenlerinin tanıtımı amaçlı airdrop yaparak kripto para meraklılarını (tüccarlarını) borsaya çekmeyi hedeflemektedir. Firmanın kurucusu ve CEO'su Nick Dooley kurumun başarısının söylemden ibaret olmadığını, kullanıcılarına vermiş oldukları önemden ileri geldiğini belirtmektedir. Bu düşünce ile yola devam etmekteler ve borsaya ekleyecekleri kripto paraları kullanıcılarının oyları ile belirlemekteler. Oy verme işlemi tamamen ücretsiz olup, bunun için öncelikle borsaya üye olmak gerekmektedir.

oodlebit ile ilgili görsel sonucu

Oodlebit Airdrop'ına Katılım Nasıl Yapılacaktır?

Haydi şimdi BURADAN borsaya üye olabilir ve anlatacağımız airdrop katılımına adınızı siz de yazdırabilirsiniz. Airdrop ile Oodlebit borsası yapacağınız 2 sosyal medya görevi ile 40 OODL koin kazancı sağlamaktadır. Üyelik sayfasına erişim sağladığınızda kullandığınız bir e-mail ve kuvvetli bir şifre ile çok basit bir şekilde üyelik işlemini tamamlayabiliyorsunuz. Daha sonra e-mail'e gelen doğrulama linki ile mail'inizi doğruluyorsunuz. Artık borsaya giriş yapabilirsiniz. Giriş sonrası 20 OODL, Twitter'da 1 twit atıp 10 OODL, Telegram sayfalarını takip ile 10 OODL kazanıyorsunuz. Toplamda 40 OODL hesabınızda gözükecektir. Bundan sonra artık borsaya getireceğiniz ilk 100 kişiden her biri için 5 OODL kazanmaya başlayabilirsiniz. Davetli listeniz 101'in üzerine çıkması durumunda kazanacağınız miktarlar aşağıdaki videoda anlatılmıştır. Kimlik doğrulaması olmadığından, kişileri sadece mail adresleri ile davet edebilirsiniz. Ayrıntılı ve görsel anlatım için aşağıdaki videoyu seyredebilirsiniz.OODL Token Nedir? Nasıl Dağıtılacaktır? 

Son olarak OODL token'inden bahsedelim. Token Ethereum ağında ERC20 token olarak çıkarılmış olup, toplam arzı 200 milyon olacaktır. Türkiye'de Bitexen ve Bayebit örneklerinde de gördüğümüz gibi yılda 4 sefer tokenler firma tarafından satın alınıp, ETH ağında yakılacaktır. Yatırımcıları ve kurucular için token'in % 50'si ayrılmış olup, geri kalan yarısı kullanıcılara ücretsiz dağıtılacaktır. En önemli soru borsaya çıkar çıkmaz, yatırımcılar bu tokenleri satıp, fiyatın düşmesine yol açarlar mı? Kesinlikle hayır, 4 yıl boyunca tokenlerin % 50'si (100 milyon token) kilitli kalacaktır. Geri  alım zamanlarına kadar borsanın elde ettiği gelirin % 10'u ile açık piyasada direk OODL tokenleri borsa tarafından geri satın alınacak ve yakılacaktır. Böylece her geri alım sonrası OODL'nin arzı azalacak ve dolayısıyla değeri de artacaktır. Yerli borsaların dezavantajı yabancı yatırımcıdan uzak kalmasıdır. ABD merkezli Oodlebit borsasının bu bağlamda daha aktif olacağını düşünüyoruz. Borsa için ilerleyen dönemlerde gerekli açıklamalar facebook sayfamız üzerinden duyurulacaktır. Sizler de bu fırsattan hemen yararlanın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar