Atomic Wallet Nedir ve Airdrop Katılımı Nasil Yapılır


Merhaba dostlar, bugünkü yazımızda sizlere bir adet multiwallet tanıtacağız. Bir cüzdan düşünün içerisinde pek çok koin ve token olsun, kredi veya banka kartı ile alım yapılabilsin ve aynı zamanda koin değiş tokuşu yapılabilsin. Bir cüzdandan daha başka ne beklenebilir ki... Aslında bir de ETH, Tron platformunda çalışan DApp'ler entegre edilmiş olsaydı, tadından yenmezdi de her neyse, böyle de güzel deyip geçelim. Bir de sizlere iyi haberimiz var. Bu cüzdan airdrop kapsamında bizlere minimum 50 AWC token dağıtıyor. Bundan da bahsedeceğiz biraz sabır. Cüzdanın ismi ATOMICWALLET. Haydi atomları biraz parçalayalım. 

Cüzdanı Google Play'den İndirin: https://goo.gl/MtZ2gb
Airdrop Promosyon Kodu: XD0RC

Atomic Wallet'ın pek çok işlemin sistemini desteklemektedir. Bunlar, Windows, MacOS, Ubuntu, Debian ve Fedora. Aynı zamanda mobil versiyonu da bulunmaktadır. BURADAN bütün versiyonlara erişebilirsiniz. Şimdilik sadece Android cihazlarda çalışabilen cüzdan yakında Apple telefonlar içinde desteklenecektir. Bu yazımızda sizlere mobil versiyonundan bahsederek anlatacağız. Öncelikle cüzdanı indirmek için BURAYI tıklayın. Daha sonra yapmanız gerekenler resimli olarak aşağıda anlatılmaktadır. 

RESİMLERİN ÜZERLERİNE BASARAK ORİJİNAL BOYUTLARINI GÖREBİLİRSİNİZ.
CuzdunAcmaveAirdropKatilimi1.th.png CuzdunAcmaveAirdropKatilimi2.th.png CuzdunAcmaveAirdropKatilimi3.th.png

Yukarıda belirtilen işlemleri geçtikten sonra açılan ana sayfada sıralı halde koinleri görebileceksiniz. Cüzdanın desteklediği koinler aşağıdaki resimlerde sıralı olarak verilmiştir. Orijinal resimler için üzerilerine basmanız yeterlidir. 

Cuzdanindestekledigikoinler1.th.png Cuzdanindestekledigikoinler2.th.png Cuzdanindestekledigikoinler3.th.png Cuzdanindestekledigikoinler4.th.png Cuzdanindestekledigikoinler5.th.png Cuzdanindestekledigikoinler6.th.png Cuzdanindestekledigikoinler7.th.png Cuzdanindestekledigikoinler8.th.png Cuzdanindestekledigikoinler9.th.png Cuzdanindestekledigikoinler10.th.png Cuzdanindestekledigikoinler11.th.png Cuzdanindestekledigikoinler12.th.png

Şimdi sıra geldi herkesin merakla beklediği airdrop katılımını nasıl yapacağımıza. Yazı ile anlatmaktansa resimli anlatmak her zaman daha iyidir, değil mi. O zaman buyurun buradan yakın. Aşağıda sırasıyla işlemleri izlerseniz, katılım tamam olacaktır.

CuzdunAcmaveAirdropKatilimi4.th.png CuzdunAcmaveAirdropKatilimi5.th.png CuzdunAcmaveAirdropKatilimi6.th.png CuzdunAcmaveAirdropKatilimi7.th.png CuzdunAcmaveAirdropKatilimi8.th.png

İlk resimde Airdrop'a bastığınızda gelen ikinci sayfada Promo code kısmına XD0RC kodunu yazarsanız, ekstra 25 AWC token (Atomic Wallet Coin) kazanmış olacaksınız. Bundan sonra tokenlerinizi arttırmak için referanslı üyeleri cüzdana davet edip, her ref başına 25 AWC kazanabilirsiniz. Promosyon kodunuz sizin mail adresinize gelecektir. Bütün bu anlatılanları şöyle bir kenara bırakın, gerçekten kullanışlı bir cüzdan olduğunu belirtebiliriz. Bir de cüzdanların özel anahtarlarına nasıl erişim sağlayacaksınız, bundan bahsedelim. Resimler aşağıdadır, kolayca yapabileceğinizi umut ediyoruz. 

PrivateKey1.th.png PrivateKey2.th.png PrivateKey3.th.png

VİDEOLU ANLATIMIMIZ

Bir yazımızın daha sonuna geldik. Parakazanix olarak Atomic Wallet cüzdanını öneriyor ve airdrop'ından faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıcakla kalın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar