Felixo Borsasının Muazzam Airdrop Kampanyası 2000 FLX Token ve Daha Fazlası


Merhaba kripto para meraklıları, bu yazımızda sizlere kısaca Felixo borsasından ve airdrop kampanyasından bahsedeceğiz. Videolu olarak anlatmamıza rağmen yazınsal olarak da bir şeylerden bahsetmek istiyoruz. Haydi gelin ilk önce yerli bir borsa olan Felixo bizlere neler vaat ediyor ona bir bakalım.

Sizlere daha önceden bahsettiğimiz Bitexen veya Bayebit gibi bir borsa diyebiliriz ama bazı farkları mevcut. Bu arada bu borsalara da üye olup ücretsiz token almak istiyorsanız üyelik linklerini toplu olarak aşağıda veriyorum.

Felixo Borsası Üyeliği: http://bit.ly/2MDqgC4
Bitexen Borsası Üyeliğihttps://goo.gl/jpVuHH
Bayebit Borsası Üyeliğihttps://goo.gl/tAQMcD
Latoken Borsası Üyeliğihttps://goo.gl/ED6KpE

Konumuza devam edelim, nedir bu farklar. Öncelikle en önemli fark Felixo tokenler ücretsiz airdroplar ile dağıtıldığı gibi tokenlerin % 10'u ICO ile ETH karşılığı satılacaktır. Burada bizim yararımıza pek bir şey yok gibi ama asıl önemlisi aynen Latoken borsasında olduğu gibi (bu arada latoken borsasının tanıtımı ve üyelik linki de yukarıda olacak benden söylemesi) tokenler veya projelerinin tokenleri ICO öncesi ve sırasında bu borsa üzerinde hem airdrop kapsamında dağıtılabilecek (yeni borsa listelemelerinde airdrop alımı) hem de borsa üzerinden direk alım yapılabilecek. Borsalar üzerinde yapılan bu tür pazarlama işlemine kripto para piyasasında IEO denmektedir yani Initial Exchange Offering. Daha önceden ICO'yu (Initial Coin Offering) duymuşsunuzdur. İşte bu IEO, ICO'nun ufak kardeşi 😄. Borsalar üzerinden insanların daha kolay ve anlaşılır bir şekilde projelere yatırım yapmasını sağlayan bir sistemdir. Latoken borsasında biz bunu görmüştük ve anlatmıştık. Bu yerli borsalar içerisinde bir ilk olma özelliğini taşıyor.

Gelelim 2. önemli özelliğe, artık yerli bir borsa üzerinde Marj Ticareti yapılabilecek. Marj Ticareti nedir diye soruyorsanız uzun uzadıya burada anlatmayayım bizler BURAYA tıklayarak gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir diğer özellik ise FIP uygulaması ile Felixo borsasının kullanan kişiler birbirlerine hiçbir komisyon ödemeden istedikleri (borsada olan) kripto paraları gönderip alabilecekler. Aslında böylelikle komisyon ödemeden anında ödeme alınabilecek bir sistem bu. Sizler ödeme taleplerinizi bu şekilde yapabileceksiniz.

FLX tokenlerinizi hesabınızda tuttuğunuz sürece elimizdeki FLX miktarına bağlı olarak alım-satım işlemlerinde komisyon indirimi elde edersiniz. Bu özellik pek çok borsada bulunmaktadır. Buradaki komisyonlar 30 günlük işlem hacmi 100 BTC alında ise hem piyasa alıcı hem de piyasa yapıcı için % 0.2'dir. Eğer söylemiş olduğumuz gibi elinizde en az 1 FLX token tutarsanız % 10 indirimli işlem yaparsınız. 20 bin üzerinde FLX tutarsanız % 20 indirimli işlem yaparsınız. Bu şekilde devam eder. İsteyenler site içerisinde ayrıntılara göz atabilirler.

FLX tokenlerinizi kilitleyerek, kilitli tokenler için yapılacak airdroplardan faydalanabileceksiniz. Bu gibi özellikler yerli borsalar içierisinde bu borsayı ön plana çıkarmıştır. 

Sizlere borsa hakkında medyada çıkmış bir haber linki de paylaşalım: 

Airdrop Katılımı Hakkında

Airdrop katılımı hakkında sizler için güzel bir video hazırladım. Videoyu izleyerek uygulamalı olarak katılım yapabilirsiniz. Kısaca şunu söyleyeyim. Gerçekten iyi bir imktar token biriktirme şansınız çok yüksek. Erkenden yerinizi alın, ilerleyen günlerde katılım arttıkça verdikleri token miktarlarını düşürecekler.

FLX Token Hakkında

Felixo token toplam 10 milyar adet arz edilecektir. Ethereum blok zincirinde akıllı kontrat ile çıkarılan bir tokendir ve isteyenler aşağıdaki linkten kontrol edebilir.

https://etherscan.io/token/0xae7eab72fea25a8073d14e6f159568b67572878a

Token'in % 50'si (5 milyarı) airdrop , bounty ve ödüller ile dağıtılacaktır. % 10'u ICO ile satışa çıkarılacaktır. Geri kalan % 10 Pazarlama ve % 30'u ekip için ayrılmıştır. Bu % 30'luk kısım 2 yıl içerisinde piyasaya dahil edilecektir.

AIRDROP KATILIMI İLE İLGİLİ VİDEO

Yorum Gönder

0 Yorumlar