Trafficly Sitesi ile Yatirimsiz Bitcoin Kazanma | Bedava Bitcoin Kazanma Siteleri

trafficly.io ile ilgili görsel sonucu

Selam kripto para sevdalıları, bu yazımızda sizlere bugüne kadar 3 adet ödeme aldığımız Trafficly sitesinin kazanç yönteminden bahsedeceğiz. Ödeme kanıtları yazımızın en sonunda olacak ama şimdi sizlere sitenin nasıl çalıştığından bahsedelim. Burada anlatacaklarımı videolu olarak da aşağıda bahsettim. Cümlelerin sonunda videodaki anlattım zamanları da koyacağım ki isteyenler videodan da seyredebilsin. Başlayalım.

GENEL YORUMUMUZ: Takibi kolay, bekleme süresi olmayan ve sürekli online bir reklam sitesi isteyenler için son derece idealdir. Reklamlara giriş yapıp hiç beklemeden kazancınızı hesabınıza alabiliyorsunuz. Tavsiye ederiz.

Bağlantı linki Traficly: https://goo.gl/PpmzRj

1- Öncelikle BURADAN trafficly sitesine giriş yapıp, BTC adresinizi girmeniz gerekecektir. Giriş yaptıktan sonra sizden mail adresiniz istenir. Mail adresinize gelen kodu girerek siteye ulaşabilirsiniz (Videonun 01:30 dakikasından başlıyor).

2- Daha sonra BURAYA girip Chrome Mağazasından Trafficly reklam sitesinin eklentisini indirip, Google Chrome, Firefox veya Brave tarayıcısına eklenemiz gerekmektedir. (Videonun 02:10 dakikasından başlıyor). Brave tarayıcının yüklü değilse BURADAN indirebilirsiniz.

3- Kurulumlar bittikten sonra artık sadece reklamların gelmesini bekleyeceksiniz. Çok kullanışlı bir eklentisi bulunmaktadır. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi reklam geldiğinde eklentinin üzerinde var olan reklam sayısı yazar. Resimde 17 tane reklam olduğu yazmaktadır. Yapacağınız eklentiye tıklamak ve reklam sitesine gitmek olacaktır. Son adımda çıkan doğrulama kodunu girdiğiniz zaman hesabınıza anlık reklam üzerinde yazan satoshi miktarı yansıtılır. (Videonun 04:45'ci dakikasına bakabilirsiniz.). Gelen reklamların satoshi değerleri 35 ile 6 arasında değişkenlik gösteriyor. Günde farklı zaman dilimlerinde reklamlar gelmektedir. Mesela internette gezerken bir anda 10 reklam birden gelebilir. Aşağıda olduğu gibi 17 reklam gelebileceği gibi 2-3 reklam da gelebiliyor. 


4- Aldığımız ödemelerin kanıtları aşağıdaki resimde bulunmaktadır. Üzerine basarak orijinal boyutunu görebilirsiniz. Ödeme alt limiti 12.06.2019 itibariyle 4 bin satoshidir. Oldukça düşük bir miktardır. Bizlere tavsiyemiz ödeme alt limiti olmayan ufak miktarları da çekebileceğiniz BTC cüzdanları kullanmanızdır. Kendinize ait bir Ledger Nano S veya Trezor gibi soğuk cüzdanlarınız varsa buralara ödeme alabilirsiniz. Bunun dışında her türlü multicüzdan kullanabilirsiniz. Bazı borsalarda alt limit yok, oraları da kullanabilirsiniz. 

ÖDEME KANITLARI
5- Videolu anlatımımız aşağıdadır. İsteyenler görsel olması itibariyle videoyu da izleyebilir. Sizlerden ricamız videomuza bir beğeni göndermenizdir. 

VİDEO TANITIMI

Yorum Gönder

0 Yorumlar