Bedava HORIZEN (ZEN Koin) Biriktirme Havuzu

horizen koin ile ilgili görsel sonucu

Bu yazımızda madenciliği yapılabilen Horizen koin toplayabileceğiniz resmi musluk sitesinden bahsedeceğiz. Musluk sitesinin özelliklerini ve neler yapmanız gerektiğini görseller eşliğinde aktaracağım. Hadi başlayalım. Öncelikle BURAYA basarak siteye üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemi oldukça basit bu yüzden üzerinde durmuyorum. 

Üye olduktan sonra e-mail ve şifremizle giriş yapıyoruz. Karşımıza aşağıdaki gibi bir sayfa gelecektir. Bu sayfada yapmanız gereken kırmızı kutu ile gösterilen yere ZEN yani HORİZEN cüzdan numaranızı yazmak (aşağıda cüzdan adres önerileri sunacağım) ve doğrulama adımını yapıp, Claim butonuna basmak. Şansınıza 50 bin ile 60 bin arasında ZEN sizin cüzdanınıza gönderilecektir. Görüntüde 2 numara ile gösterilen yerdeki yıldızlar sizin günlük bonusunuzu (daily bonus) göstermektedir. İlk giriş yaptığınızda ilk gün için bonus almazsınız. Ertesi gün 1.2x artı kazanç elde edersiniz. Sırasıyla 3, 4, ve 5. günler 1.4x, 1.6x, 1.8x kazanırsınız. Örneğin tıklama sonucu 55000 satoshi geldiyse ve 5. gün içerisindeyseniz kazancınız (55000*1.8) 99000 satoshi olarak cüzdana aktarılır. Bonusları kazanabilmeniz için arka arkaya günlerde giriş yapmalısınız. 5. gün aynı zamanda 1 ZEN'e kadar ekstra kazanç elde edebilirsiniz.

RESİMLERİN ÜZERİNE BASARAK BÜYÜTEBİLİRSİNİZ.

Unutmadan belirteyim, her tıklama 20 saatte bir yapılmaktadır. Siz bunu günde bir sefer olarak düşünebilirsiniz. Arkadaşlarını davet ederek her davet ettiğin kişi başına en az 0.0025 en fazla 1 ZEN kazanırsınız. Aşağıdaki şekilde görebileceğiniz gibi ilk önce cüzdanınızı yazın daha sonra Play buıtonuna basın. 3 ihtimalden biri anında kazanç olarak cüzdanınıza gönderilir.

RESİMLERİN ÜZERİNE BASARAK BÜYÜTEBİLİRSİNİZ.

Şimdi cüzdan önerilerine gelelim. Her türlü cüzdanı kullanabilirsiniz. Bunun için Horizen'in Windows, MAC ve Linux için resmi ve üçüncü parti cüzdanları mevcuttur, isteyenler BURADAN indirebilirler.

Elbette borsa cüzdanları da kullanabilirsiniz. Bunların başında benim de kullandığım Binance geliyor. Eğer Binance borsasına üyeliğiniz yoksa BURADAN üye olabilirsiniz. Bunun dışında pek çok borsada HORİZEN alım-satım işlemi gerçekleşmektedir. Bu borsaları BURADAN takip edebilirsiniz. Aşağıdaki görüntüde benim Binance borsasına aldığım son ödemeleri görebilirsiniz. Hatta en son aldığım ödeme 22/24 onay olarak gözükmektedir. 

RESMİN ÜZERİNE BASARAK BÜYÜTEBİLİRSİNİZ.

İsteyenler HORİZEN'in güncel fiyatını BURADAN takip edebilir. Horizen koin arzı oldukça düşük olan ve umut vaat eden bir koin'dir ve biriktirilmesinde fayda görülmektedir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar