Bitay Borsası 1000 TL Kazan, 1000 TL Kazandır Kampanyası

bitay ile ilgili görsel sonucu

Merhaba, bu yazımızda sizlere Huobi Global ile ortaklık yapan ve Türkiye'deki çözüm ortağı olan Bitay Teknoloji yüksek işlem hacmi ve geniş kripto para borsası ile Türkiye'ye hizmet vermektedir. Bu bağlamda ismini duyurmak için yeni bir kampanya yapmaktadır. Kampanya'nın ismi 1000 TL Kazan, 1000 TL Kazandır, isminden de anlayabileceğiniz üzere bir kullanıcısına sadece referans üzerinden 1000 TL kazandırmayı vaat etmektedir. Tabi kampanyaya katılımın bazı kuralları mevcuttur. Bunlar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

1) 1000 TL Kazan, 1000 TL Kazandır Kampanyasından kazandığınız tutarların kullanıma açılması için; Kimlik ve Adres onay adımlarının mutlaka tamamlanmış olması gerekmektedir.

2) 1000 TL Kazan, 1000 TL Kazandır Kampanyasındaki %70 komisyon oranı geçerlilik süresi 31 Aralık 2019 olarak belirlenmiştir. Kampanya bittiğinde yeni oranlar üzerinden komisyon kazanmaya devam edeceksiniz.

3) Masraf Komisyonu, arkadaşınızın yaptığı her alım&satım işleminden Bitay adına alınan işlem komisyonu olup; sizlere bu tutarın %70'ini kazanma imkanı sunulmaktadır.

4) 1000 TL Kazan, 1000 TL Kazandır Kampanyası kapsamında 50 kişi sınırı bulunmaktadır. Tüm davetlilerinizin Kimlik ve Adres teyidi yapmış olması gerekmektedir. Doğrulaması yapılmayan hesapların bakiyeleri kampanya bitiminde silinecek olup; 1000 TL'nin aktif olması için davetli olan 50 kişinin doğrulamalarının yapılmış olması gerekmektedir. 50 kişi üzerinde davet ettiğiniz kişilerden 20 tl ve komisyon ödemesi alınamayacaktır.

5) Şirketimizin para çekme&yatırma ve al&sat yapma alt limiti 100 TL olup; kazandığınız bakiyeleri çekebilmeniz ya da kullanabilmeniz için minimum hesap bakiyenizin 100 TL olması gerekmektedir.

Şimdi gelelim. Üye olma ve kimlik, adres doğrulama adımlarına. Bütün adımlar tek tek görsel olarak aşağıda anlatılmıştır.

ÖNCELİKLE ÜYE OLALIM: bit.ly/2Cn1qhP

920 TL'LIK ÇEKİLİŞİMİZE KATILIN: BURAYA TIKLA

1) YUKARIDAKİ LİNK TIKLANDIĞINDA GELEN EKRAN
1.jpg
2) İLK ADIM SMS İLE TELEFON NUMARASI DOĞRULAMA
2.jpg 
3) SONRAKİ ADIM E-MAİL DOĞRULAMA
3.jpg 
4) BORSAYA GİRİŞ YAPTIKTAN SONRA HESABIMDAN GELECEĞİNİZ EKRANDA KİMLİK DOĞRULAMASI YAPIN
4.jpg 
5) DÜZEY 3'DE İKAMETGAH DOĞRULAMASI VAR
5.jpg 
6) İKAMETGAH İÇİN E-DEVLET ÜZERİNDEN ALINACAK BELGE LAZIM. TC NUMARANIZI YAZIN VE ARDINDAN DİĞER ADIMLARA GÖZ ATIN.
6.jpg 
7) E-DEVLET GİRİŞİ İLE ARAMA KISMINA YERLEŞİM YERİ VE DİĞER ADRES BİLGİSİ SORGULAMA YAZIN
7.jpg 
8) AŞAĞIDAKİ GİBİ "KENDİSİ" ŞEKLİNDE İŞARETLEYİN
8.jpg 
9) KURUMA İBRAZ KISMINI SEÇİP, ALTINA BİTAY YAZIN
9.jpg 
10) PDF DOSYASINDAKİ BARKODU YUKARIDA 6. ADIMDA GÖSTERDİĞİMİZ YERE YAZIN.
https://file.army/i/B9e4esa
ÖNERDİĞİMİZ REKLAM İZLE BİTCOİN KAZAN SİTELERİNDEN - TAVSİYE EDERİZ.
coinpayu

Yorum Gönder

0 Yorumlar