Netbox Global Tarayıcısını Kullanarak Koin Kazanabilirsiniz (Airdrop Dahil)


Netbox Global içerisinde farklı özellikler barındıran bir proje koinidir. Bunlardan biri Netbox Browser'dır ve projeye dahil olabilmek için öncelikle tarayıcıyı indirmelisiniz.

AİRDROP KATILIMI İÇİN GEREKLİ İNDİRME LİNKİ BAŞVURUSU İÇİN SİZE İKİ FARKLI SEÇENEK SUNUYORUZ. 

1) BU GÖNDERİNİN ALTINA E-MAİL ADRESİNİZİ YAZIN. BİZ SİZE GEREKLİ LİNKİ GÖNDERECEĞİZ.
2) İKİNCİ SEÇENEK parakazanix@gmail.com E-MAIL ADRESİMİZE NETBOX.GLOBAL AIRDROP KATILIM LİNKİ İSTİYORUZ DİYE BELİRTEN BİR GÖNDERİ YAPABİLİRSİNİZ.


Tarayıcıyı indirdikten sonra adımları izlemeniz durumunda bir hesap ve ardından bir Netbox Wallet yani cüzdan oluşturabilirsiniz. Cüzdanın Mnenonic ifadelerini mutlaka kaybetmeyeceğiniz bir yere not etmeyi unutmayın.

Sizlere kısaca airdroptan da bahsedelim. Çünkü amacımız airdrop kazanmak. Elbette bir de tarayıcıyı kullandıkça aktivite bonusları günlük toplayabiliyorsunuz.

Get bonuses for creation Netbox.Wallet, activity and participation in Netbox.Global community.

Yukarıdaki grafiği size kısaca açıklayayım: Tarayıcıyı indirdiğiniz ve cüzdanı açtığınız zaman öncelikle 20 NBX koin kazanırsınız. Ardından tarayıcıyı kullanırsanız aktiflik bonusları alırsınız. Bunlara ek olarak referans kazandırmanız durumunda, referanslarınız cüzdan yaratması ile 1 NBX, haftalık aktivite ile 3 NBX, aylık aktivite ile 6 NBX kazanırsınız. Bunlar airdrop kazançlarıdır. Aynı zamanda, istediğiniz kadar NBX koini stake yapabilirsiniz. Böylece stake üzerinden de günlük kâr elde edebilirsiniz. Masternode ile de fazla koin bulundurmanız durumunda da çok daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. 

Son olarak Netbox.Global'in farklı özelliklerinden bahsedelim. Netbox Tarayıcı ve koin'in dışında bünyesinde ödeme alma ve gönderme geçişi olan Netbox Pay, dApp'lerin depolandığı Netbox Store, kullanıcıların kendi fikirlerini sunabileceği Netbox Vote, internet bilgi güvenirliğinin denetlenebileceği Netbox Trust, video server sağlayıcısı Netbox Video, veri bulut depolama Netbox Drive ve Netbox Proxy bulunmaktadır. 

AİRDROP VİDEOLU ANLATIM

Yorum Gönder

7 Yorumlar

Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)