Swissborg (CHSB) Sıfır Risk ile Bitcoin'i Tahmin Et ve Kazanın

SIFIR RİSKLE SADECE BİTCOİN'İN 24 SAATLİK FİYAT HAREKETİNİ TAHMİN ET PARA KAZAN

İLK ETAPTA 1750 CHSB (35 DOLAR)

Bu yazımızda sizlere SwissBorg (CHSB) token uygulamasından bahsedeceğiz ve aynı zamanda airdrop ile ne kadarlık kazanç alacağınızı anlatacağız. SwissBorg projesi halihazırda piyasaya çıkmış ve borsalarda bulunan bir token'dir. İsteyenler BURADAN token'in güncel fiyatını görebilirsiniz. Şu an itibariyle Kucoin, HitBTC, Livecoin, IDEX ve Yobit üzerinden alım-satım yapabilirsiniz. Borsalara üyeliğiniz yoksa borsa isimlerinin üzerilerine tıklayarak üye olabilirsiniz. İlk etapta uygulamayı aşağıdaki TIKLA kısımlarından indirebilirsiniz. 

ANDROID İÇİN TIKLA
IOS İÇİN TIKLA

Hemen söyleyeyim bu uygulamada, uygulama içi reklam bulunmamaktadır. Uygulamayı indirdikten sonra kurulum aşağıdaki sıra ile yapılacaktır. Yapılacak ilk işlem telefon numarası onayıdır. Tel numaranızı girip, gelen kodu yazın. Sonraki sayfada ise ilk giriş ile birlikte 3000 puan kazanabilmeniz için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.

KOD: VGWPBQQ 


Uygulama içerisinde girdiğinizde karşınıza gelen ekranda sizden ilk önce bir deneme yapmanız istenir. Bitcoin fiyatının saniyeler içerisinde yukarı mı yoksa aşağı mı gideceğiniz seçersiniz. Böylece ilk alıştırmanızı yapmış olursunuz. Asıl ana sayfaya geldiğinizde size 24 saat sonra bitcoin fiyatı yukarı mı (UP butonuna bas), yoksa aşağı mı (DOWN butonuna bas) gidecek diye sorar. Burada kendi tercihinizi yapın. (Aşağıdaki gibi). Videolu anlatımda bir yöntem göstereceğim ona göre tercihte bulunabilirsiniz. Bitcoin'de 24 saatlik Tahmininizi yapmak için her gün sadece birkaç dakikanızı ayırın. Daha yüksek risk seviyelerinin kilidini açmak için puan kazanın.


İlk girdiğinizde eğer bu kodu VGWPBQQ yazarsanız hesabınızda 3000+400 puan görürsünüz. Bu uygulama ile puan biriktirerek para kazanıyoruz. Her gün tahminde bulunup, puan biriktirmenin yanında referans kodunun ile her davet ettiğiniz kişiden 3000 puan kazanıyor aynı zamanda arkadaşınıza 3000 puan ile başlama şansı veriyorsunuz. Puan biriktirmenin başka yolları da mevcut. Mesela her gün uygulamaya girerseniz 200 puan ve 7. günün sonunda ekstra 800 puan kazanırsınız. Böylece puanlarınızı biriktirip, uygulamayı kullananlar içerisinde üst sıralara yükselebilirsiniz. Yarışmada ilk 20 bin'e girenlere ödüller dağıtılacaktır. Şu an için ödül havuzunda 71.490 dolar mevcut ve maksimum 500 bin dolar olacak. Her yeni üye ile bu rakam 1 dolar artmaktadır. Birinciye 4.289 dolar, ikinciye 1429 dolar verilirken, 11-100 arasındakilere 107 dolar, 101-1000 arasındakilere 14.30 dolar ödül dağıtılacak. Diğerlerine uygulamaya girerek bakabilirsiniz.

Uygulamanın asıl bombası yani en önemli yani airdrop ile sizlere 1750 CHSB'e (güncel kurla 35 dolar) kadar kazandıracak olmasıdır. Bu da ROZET kazanarak mümkün olmaktadır. Aynı zamanda yarışmayı kazanabilmek için de bu gereklidir. Ne kadar çok puan kazanırsanız, rütbeniz ve yarım milyon dolara kadar pay kazanma şansınız o kadar yüksek olur!


Buradaki bazı ROZETler hakkında bilgi vermek gerekirse, yukarıda gördüğünüz Popular rozetini kazanmak için sadece 3 arkadaşınızı davet etmeniz yeterlidir. Psychic rozeti ise 3 sefer 24 saat içerisinde bitcoin'in hangi yönde ilerleyeceğini bilmeniz yeterlidir. Overachiever rozeti için 5000 puan kazanmak yeterli olacaktır. Loyal rozet için üst üste uygulamaya 7 gün girin. Risk Taker rozetini kazanmak için hesabınızda bulunan bütün puanları bir seferliğine tahmininizde riske etmeniz gereklidir. Belki de en zoru bu fakat bence ilerleyen zamanlarda doğru tahminler ile bu rozeti de almayı başaracaksınız. Daha ne duruyorsunuz hemen uygulamayı yukarıdan indirin ve sizde hem airdroptan faydalanın hemde yarışmaya bir an önce katılın. Unutmayın ne kadar çok puan o kadar çok kazanç.

VİDEOLU ANLATIM

HERKESE BOL KAZANÇLAR VE ŞANSLAR. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar