Atomic Wallet Airdrop ile 15 AWC ve Daha Fazlasını Kazan | Promosyon Kodu ile Ekstra 5 AWC

Atomic Wallet Airdrop ile 15 AWC ve Daha Fazlasını Kazan

Bu yazımızda kısaca gerçekten ödeme yapan ve borsada direk bozabileceğimiz bir airdrop'tan bahsedeceğiz. Mutlaka katılmanızı tavsiye ederek hemen anlatıma geçiyoruz.

Airdrop'ın adı Atomic Wallet Airdrop ve verdikleri ücretsiz token kendi cüzdanlarının tokeni olan AWC tokendir. Bu cüzdan son derece kullanışlı olmakla birlikte, her ay cüzdanlara dağıttığı AWC sayesinde isminden çokça bahsettiriyor. Şimdi yapmanız gerekenlerden bahsedelim.

KATILIM İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

1- Öncelikle aşağıdaki linke tıklayarak, gelen sayfada "DOWNLOAD" butonuna tıklayın.

Atomic Wallet Airdrop Katılım Linki: https://bit.ly/2Ndyw97

2- İstediğiniz işletim sistemindeki cüzdanı indirebilirsiniz. Android, IOS, Windows gibi sık kullanılan işletim sistemlerini desteklemektedir.

3- Cüzdanı indirdikten sonra şifre belirleme ve 12 adet güvenlik kelimelerini kayıt etme adımlarını geçtikten sonra cüzdan açılacaktır.

4- "Setting" bölümüne gidin ve airdrop butonuna basın. Karşınıza gelen satırlara ilk önce e-mail adresinizi ve ardından promosyon kodunu yazın. Promosyon kodu aşağıdadır. Bu kod size ekstra 5 AWC kazandıracaktır.

PROMOSYON KODU: XD0RC

5- İşlem bu kadar, bu işlemden sonra e-mail'inize sizin promosyon kodunuz ve linkini gelecektir. Sizler de arkadaşlarınızı bu link ile davet edebilir ve her davet ettiğiniz kişiden 5 AWC kazanabilirsiniz. 

EK BİLİNMESİ GEREKENLER

Cüzdanınızın aktif olması gerekmektedir. Bunun için en az 10 dolar değerinde coinmarketcap'te bulunan ilk 200 koin'den birini (BTC, ETH, DOGE, XRP vb) cüzdana göndermeniz gerekmektedir. Bu miktar airdrop bitene kadar cüzdanınızda bulunması ödemelerinizi alabilmek için önemlidir.

ÖDEMELER NE ZAMAN YAPILIR.

Her ayın 1. ve 2. günü cüzdanların ekran görüntüleri alınmaktadır. Ödemeler her ayın 15. gününe kadar yapılmaktadır. Örneğin Haziran ayında airdrop'a katılıp, bu ay içinde getirdiğiniz referansların ödemeleri 15 Temmuz'a kadar cüzdanınıza yansımaktadır.

BİZLER ÖDEME ALDIK MI?

Evet biz geçen ay sadece referanstan kaynaklı 25 AWC token hesabımıza aldık. Aşağıdaki videomuzda kanıtını görebilirsiniz. İlk kayıtta 15 AWC neden almadık diye düşünüyorsanız, bu airdrop'ın daha önceden yapıldığını da hatırlatırız. Bizler 1 yıl önceki airdrop'a katılıp 50 AWC almıştık Dolayısıyla, ilk kayıt bonusunu bizler çok önceden almış olduk.

Bahsettiğimiz airdrop zamanının konusuna da BURADAN bakabilirsiniz

REFERANS YAPMADA LİMİT VAR MIDIR?

Hayır, sınırsız referans yapabilirsiniz.

DESTEK İÇİN

Sorularınız ve önerileriniz için airdrop@atomicwallet.io

İSTEYENLER VİDEOMUZU DA İZLEYEBİLİRLER. SİZLERDEN TALEBİMİZ VİDEOMUZU BEĞENMENİZDİR.  GÜZEL VE FAYDALI AIRDROPLARDAN HABERDAR OLABİLMEK İÇİN KANALIMIZI VE SİTEMİZİ TAKİBE ALABİLİRSİNİZ.

VİDEOLU ANLATIM

Yorum Gönder

0 Yorumlar