Koindex Borsası Açılıyor - 20 TL KOIN veriyor

Koindex Türkiye'de faaliyetlerine başlıyor

KOINDEX BORSASI AĞUSTOS AYINDA AÇILIYOR

Sevgili kripto para sevdalıları, bu tanıtımımızda sizlere yeni bir fırsattan bahsedeceğiz. Her zaman dile getirdiğimiz gibi bu piyasada fırsatlar bitmez, tabiki ilk sırada yer alırsanız ve ilk adımı sizler atarsanız, bu dediğimiz geçerli olacaktır. Hatırlayanınız vardır elbet, Bitexen ilk piyasaya çıktığında (2018 Ağustos ayı) airdrop ile kullanıcılarına ücretsiz 100 EXEN veriyordu. Peki şimdi ne kadar veriyor, 2 EXEN. EXEN için yatırımınızı yapın, zamanı geldiğinde iyi bir fiyattan satabileceksiniz dediğimizde, insanlar çok inanmamıştı. Bugün baktığımızda EXEN 21 TL'yi gördü. Bu da demek oluyor ki, zamanında 100 EXEN kazanan ve en az 10 referans bulan kişi 1100 EXEN (23100 TL) kazanmış olacaktı. Yine de bitexen'e kayıt olmak isteyenler BURADAN üyeliğini açıp, KYC'sini yapıp, bir de en az 100 TL yatırıp, bir adet alım satım işlemi yapıp 2 EXEN kazanabilir. Gördüğünüz gibi iş biraz zorlaştı. HER ZAMAN SÖYLÜYORUZ ERKEN GİREN KAZANIR.

Şimdi gelelim Koindex'in faydalarına...

KOINDEX ÜYELİK LİNKİ: https://bit.ly/32nXcoa

Öncelikle sayfanın en altında videolu tanıtımımızın olduğunu hatırlatmak isterim. İsteyenler videomuzu baştan sonra izleyebilir ve izledikten sonra videomuza bir like 👍 atarak bizlere destek verebilirler.

Koindex borsası yeni açılacak yazılımcıları yerli ama sermayesi yabancı olan bir yerli borsadır. Japon iş adamlarının yaklaşık 6.5 milyon TL yatırımla Türkiye’de kurduğu KOINDEX dijital varlık alım satım platformu gelecek ay (Ağustos 2020) faaliyetlerine başlıyor. Borsanın avantajlarından kısaca bahsetmek gerekirse, iki önemli avantaj sunuyor bizlere. Bunları aşağıda kısaca ele alalım.

1- İlk avantajı Al-Sat Kazan uygulaması. Peki nedir bu Al-Sat kazan? Bildiğiniz gibi borsalar her alım-satım işleminden komisyon kazanırlar. Böylece borsa bu sayede ayakta kalabilir ve gelir elde edebilir. İşte sizler bu borsada işlem yaptıkça borsanın kazançlarının % 60'i bizlere dağıtılır. Böylece, hem bizler işlem yaptıkça kazanırız, hem de borsa daha çok sadık müşteri kazanmış olur.

2- İkinici avantaj ise Tut Kazan uygulamasıdır. Koindex'in kendi token'i olan KOIN token'ini elinde tutan kullanıcılar, bunun ödülünü günlük olarak alırlar. Kullanıcı hesabındaki KOIN’leri 30 veya 90 günlük planlarda tutmayı taahhüt ederse, yatırımlarını katlayarak daha yüksek bir getiri oranına ulaşırlar.

Son olarak da izlere Öncü Yatırımcı Günlerinden bahsedelim. Her borsada olduğu gibi KOINDEX de borsa açılışı öncesi kendi token'ini tahta açılmadan daha avantajlı fiyatlardan halka arz edecektir. Bununla ilgili önemli günler aşağıdaki tabloda net olarak belirtilmiştir.

Asıl sizleri heyecanlandıran ve 9 Ağustos'a  kadar sürecek şu airdrop kampanyasından bahsedelim. 👏

KOINDEX 20 TL KAMPANYASI NEDİR?

koindex borsası airdrop ile 20 TL koin dağıtıyor

Koindex açılış öncesi teşvik ve reklam amaçlı kampanya düzenliyor. Bu kampanyada 20 TL değerinde KOIN (kendi borsalarının işlevsel token'i) veriyor. Bununla da bitmiyor, getirdiğiniz her referans başına da 20 TL değerinde KOIN kazanıyorsunuz. Tek şart KYC adımlarını tamamlamak. KOIN' token'inin piyasa fiyatı 0.025 dolar üzerinden arz edilecek ve dolayısıyla 20 TL'lik airdrop ile 115 KOIN civarı sizin hesabınıza yansıyacaktır. Kampanya detayları aşağıdaki gibidir.

KAMPANYA DETAYLARI:

1- Herhangi bir davet sınırı bulunmuyor.
2- Bu kampanyaya sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan kullanıcılar katılabilir.
3- 20 TL değerinde KOIN, hem davet eden hem de davet edilip kimlik doğrulama aşamasını tamamlamış tüm kullanıcılara tanımlanacaktır.
4- Kazanılan KOIN’ler, açılışın ardından iki hafta içinde cüzdanlara yüklenecektir.
5- Kampanya için son katılım tarihi: 09.08.2020DETAYLI VİDEO ANLATIMI

Yorum Gönder

0 Yorumlar