Faucetpay Nedir ve En Kazançlı Havuzları Hangileridir?

Faucetpay Nedir ve En Kazançlı Havuzları Hangileridir?Bu yazımızda sizlere faucetpay'den bahsedeceğiz. İlk olarak 7 Aralık 2019 tarihinde bizlerden duyduğunuz bu güzel sistemi biraz daha ayrıntılı inceleyelim. İlk yazımıza BURADAN ulaşabilirsiniz. Öncelikle aşağıdaki linkten üyeliğinizi açabilirsiniz.FaucetPay, Faucethub kapandıktan sonra açılan ve faucethub ile aynı mantıkta çalışan güzel bir mikro cüzdandır. Peki mikro cüzdan nedir sorusu akla geliyor. Bunu anlatmak için kısaca bir musluk kavramına değinelim. Musluk dediğimiz olay, ücret ödemeden yada farklı bir değişle yatırımsız, sizlere kripto para biriktirmenize olanak sağlayan sitelerdir. Bu tarz sitelerde farklı yöntemler ile kazanç bulunur. Bunlardan en önemlisi musluk tıklamasıdır. Bunun dışında PTC, Shortlink, çeşitli oyunlar, çekilişler vb. gibi alternatifler ile kripto para biriktirebilmek mümkündür. Bu tarz musluklar ödeme yapabilmek için en pratik yola başvururlar. İşte bu yöntem mikro cüzdanlardır. Her türlü musluktan biriktirdiğiniz BTC, ETH, LTC vb gibi koinleri bu tarz mikro cüzdanlarda biriktirip, toplu olarak istediğiniz borsa cüzdanına (binance, kucoin vb.) veya multi cüzdanlara (Trust wallet, atomic wallet, exodus gibi) çekebilirsiniz. 

Şimdi birazda faucetpay içerisinde hangi koinler var, bunlardan bahsedelim. Yazının yazıldığı tarih olan 05.08.2020'de faucetpay'de BTC, ETH, LTC, DOGE, BCH, DASH, DGB VE TRON bulunmaktadır. Bu koinlerde musluklardan kazanç sağlayabilmek mümkün olmaktadır. Elbette musluk tıklaması yapabilmek için, öncelikle biriktirmek istediğiniz koin'in cüzdanını eklemelisiniz. Sağ üst kısımdan Linked Addresses sayfasına gitmelisiniz. Burada herhangi bir yerden alınan cüzdanınızı Address satırına yazmalısınız.


Bunun dışında faucetpay içerisinde de  PTC tıklaması yapabilmek mümkündür. Dolayısıyla hem musluklardan, hem de site üzerinden PTC ile kazanç sağlanabilir.


Site içerisinde ek kazanç olarak Multiply BTC sekmesi içerisinde Dice, Crashes, Roulette oyunları da kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Faucetpay'in bir diğer güzel özelliği de, biriktirmiş olduğunuz bütün koinleri tek bir koin'e çevirebilme şansınızın bulunmasıdır. Bunun için Coin Swap sekmesine girmeniz gerekmektedir. 

Koin çekme ve yatırma adımlarından da biraz bahsetmekte fayda var. İçeride oyun oynayabilmek için koin yatırabilirsiniz. Bunun dışında koin çekme adımında sağ üst kısımdan "Withdrawal" butonuna basıp, istediğiniz koin'i seçin. Ardından iki farklı seçenek üzerinden çekim talebinizi girin. Bizlerin önerisi daha az transfer ücreti ödemeniz için Normal çekim işlemini kullanmanızdır. 

Şimdi sizlere en iyi ve en kazandıran muslukları sırasıyla buradan paylaşalım. Her gün sitemizi ziyaret ederek, musluklara erişim sağlayabilirsiniz. 


NOT: BNB(BEP20) Muslukları eklenmiştir

1- EN İYİ BITCOIN MUSLUKLARI

- Adbtc ile surf+musluk sitesi günlük 1000 satoshi üzeri - SİTEYE GİT
- Claimfreecoin ile süre limit olmadan 11 satoshi'ye kadar kazan - SİTEYE GİT

2- EN İYİ DOGECOIN MUSLUKLARI

- Doge.efaucet ile 1 dakikada 0.08 DOGE - SİTEYE GİT

3- EN İYİ ETHEREUM MUSLUKLARI

EKLENECEK...

4- EN İYİ LITECOIN MUSLUKLARI

- Litecoinads ile günlük en az 50bin litoshi - SİTEYE GİT
- Freecoinbonus ile her 10 dk'da 850 litoshi - SİTEYE GİT

5- EN İYİ TRON MUSLUKLARI

- Starsfaucet ile zaman sınırlaması olmadan 250bin satoshi - SİTEYE GİT

6- EN İYİ BNB(BEP20) MUSLUKLARI

- BNBFAUCET ile 5 dk'da bir 30-50 arasında satoshi - SİTEYE GİT
- Keran ile 15 dk'de bir 100 satoshi - SİTEYE GİT
- Binancefaucet ile 60 dk'de bir 45 satoshi - SİTEYE GİT

Yorum Gönder

0 Yorumlar