Timestope ile Zamanı Paraya Çevir | Yeni Electroneum Gibi Bir Madencilik Uygulaması

TIMESTOPE MOBİL MADENCİLİK NEDİR? YENİ ELECTRONEUM OLUR MU?

 

Öncelikle aşağıda indirme linklerini paylaşalım. Uygulamanın IOS için yayınlanmış bir sürümü yok ama yayınlandığında hemen sizlerle paylaşacağız. 

 

İndirdikten sonra kurulum aşamasında dikkat edilmesi gerek konular şunlardır: Bilgilerinizi mutlaka doğru giriniz. Ardından witness yazan yere mutlaka parakazanix yazınız. Aksi taktirde üye olamazsınız. En önemli kısım aşağıdaki adımı geçtikten sonra sizlere verilen cüzdanınızın public ve private key'lerini MUTLAKA unutmayacağınız bir yere not edin.Kısa ve kolay bir adımla üye olduktan sonra üretim otomatik olarak başlayacaktır. Hergün uygulama açık da olsa kapalı da olsa sizin adınıza 14.4 adet token üretecektir. Normalde üretim 1 saatte bir 1 adet TIME token şeklindedir ama burada takım oluşturma söz konusu olduğu için üretilen tokenlerin %60'ı size gelirken, %40'ı witness'a gider. Sizlerde kendi ID'nizi kullanarak buraya arkadaş davet ederek kazım gücünüzü arttırabilirsiniz. Uygulamada 2 yıl boyunca mobil madencilik yapabilirsiniz ama üzülmeyi bu süreyi arttırmanın yolu var. Bu yolu yazımızın en sonunda anlatacağız.

TOKEN İLE İLGİLİ BİLGİLER

Proje çok yeni olduğu için token hakkında şu anlık bilgi yoktur. Bilgiler gelmeye başladığı zaman konumuz güncellenecektir. Şunu belirtmek isteriz ki, burada erken yol alan kazançlı çıkacaktır. 

ELECTRONEUM GİBİ OLABİLİR Mİ?

Bugüne kadar mobil madencilik adına çıkarılan bazı projeler olmuştur. Pi network şu an için hala devam eden bir projedir ama esas electroneum ile mobil tarafta madencilik başlamıştır. Bu projenin token üretimini bir günün saat dilimine endekslemesi, sınırsız ve yüksek ref ödülleri ilk girenler için muazzam bir fırsat sunuyor. Eğer ekip dediklerini yaparsa gerçekten inanılmaz sonuçlar alınabilir. Yani electroneum'un çok üzerine çıkabilir. Ekip'den alınan bilgiye göre fiyatının 0.01$ seviyelerinde olması beklenmektedir. Ekip demişken, ekiple ilgili aşağıda bir görsel paylaşayım. Kore menşeili bir proje ve aşağıda da görebileceğiniz gibi kalabalık ve genç bir ekip var. Bu geliştirici, pazarlama ekibi dışında bir de harici bir ekip de projeye dışarıdan destek vermektedir. Bu projenin ekibine katılmak için sitelerinde bulunan EXTERNEL TEAM menüsünde bulunan google formu ile iletişime geçebiliyorsunuz. 


Ek olarak her gün uygulamaya girerek puan biriktirmeniz gerektiğini söylemekte fayda var. Ayrıntılarını videoda bahsettiğimiz bu konu son derece önemlidir. Çünkü uygulamayı indirdiğinizde 100 puan hesabınıza tanımlanır. Her gün uygulama size 2 puan verir ama giriş yapmazsanız -3 puan keser. Bu puanların önemi şudur: 100-299 puan arasında yıllık sadece uygulamadan 5 bin token çekebilirsiniz. 300-499 puan arasında 10 bin çekme hakkınız olur ve 2 yıllık aktif madenciliği +120 gün daha uzatabilirsiniz. Geri kalan puan tablosuna videomuzu izleyerek erişebilirsiniz.


VİDEOLU ANLATIM

SİZLERDE VAKİT KAYBETMEDEN MOBIL MADENCİLİKLE BİRİKTİRMEYE BAŞLAYIN.

Yorum Gönder

8 Yorumlar

 1. referans "gkcemetin" kayıt olabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 2. Referansız giremiyorsunuz referansım sezgin21

  YanıtlaSil
 3. Referans olmadan token üretemezsiniz. Token üretebilmek için referansım lion1905 bol kazançlar...

  YanıtlaSil
 4. Referans olarak "miharbioztu" girebilirsiniz. Madwnciliğe başlayabilirsiniz...

  YanıtlaSil
 5. tinkywinky referansım arkadaşlar..

  YanıtlaSil
 6. Witness: dropchat45 kodu gir refarans al

  YanıtlaSil
 7. Witness arjin73 referans

  YanıtlaSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)