Ücretsiz Dogecoin Kazanabileceğiniz En Güzel Siteler

Ücretsiz Dogecoin Kazanabileceğiniz En Güzel Siteler


Bu yazımızda sizlere ücretsiz olarak Dogecoin kazanabileceğiniz veya diğer bir ifadeyle kasabileceğiniz siteleri buradan sizlerle paylaşacağım. Bu konumuzdaki en önemli nokta, buradaki bütün siteler aracı kullanmadan (faucetpay gibi) diğer cüzdanınıza ödeme yapmaktadır. Faucetpay'e ödeme yapan siteleri görebilmek için BURAYA tıklayarak konumuzu ziyaret edebilirsiniz. Haydi sırasıyla siteleri sıralamaya başlayalım. 


HER GEÇEN GÜN KONU GÜNCELLENECEKTİR.1- İlk bahsedeceğimiz site olan 4miner.me ile ücret ödemeden ufak da olsa dogecoin biriktirmeye başlayabilirsiniz. Ödemelerini istediğiniz borsaya veya cüzdana çekebilirsiniz. En önemlisi de 1 dogecoin gibi çok ufak bir miktar ödeme alt limitinin olmasıdır. Ben Atomic Wallet'a ödemelerimi alıyorum ve bugüne kadar hiçbir aksaklık yaşamadan cüzdana ödemeler geldi. Siteye aşağıdaki linkten giriş yaptıktan sonra "GET YOUR COINS" yazan yere ödeme almak istediğiniz cüzdanın adresini yazıp, "Get DOGE" butonuna basmanız yeterli. Her saat başı belli bir miktar Dogecoin siteye yansıtılır. Ödeme eşiği olan 1 dogecoin'e ulaştığınız an çekim yapabilirsiniz.

ÜYELİK LİNKİ: https://bit.ly/2JijTCE

2- Bu bahsedeceğim site aslında hem ZEC (zcash) hem de dogecoin kazancı olan artı 4 seviyeden ZEC kazanabileceğiniz bir sitedir. Oyun oynayarak da kazandıran sitede DOGE kısmından (daily rewards) aşağıdaki görseldeki gibi işlemleri yapıp, her 24 saatte bir ödülünüzü direk kendi şahsi cüzdanınıza alırsınız. 


ÜYELİK LİNKİ: https://bit.ly/2DyohdP

İKİ SİTE İLE İLGİLİ ÖDEME KANITLARI

DOGECOIN İLE İLGİLİ YENİ SİTELER EKLENECEKTİR.

Yorum Gönder

0 Yorumlar