Paranı Değerlendirmek Mi İstiyorsun? Biswap Tam Sana Göre

 


PANCAKESWAP GİBİ BİR PLATFORM OLAN BİSWAP (BSW TOKEN)

Kripto paralara ilgisi olan herkes pancakeswap'ın ne olduğunu ve nasıl kazanç kapıları bizlere açtığını bilmektedir. Aralık 2020'de 1$ altında seyreden pancakeswap'ın CAKE tokeni, maksimum seviyesi olan 44$'a 29 Nisan'da çıkmıştı. Sadece elinde CAKE token tutmakla bile yüksek kâr oranları elde eden pancakeswap sevenler, aynı zamanda CAKE tokenler Syrup Pool kısmında stake ederek, yani havuzlarda tutarak, ekstra tokenler kazanabiliyordu ve hala kazanabiliyor. Burada kazanmanın en önemli noktası CAKE token'e ilk girenlerden olmak yani tokenin geleceğini ön görebilmektir. İşte biswap'ta bu yolda ilerleyen bir tokendir. Şu anki fiyatını aşağıdan takip edebilirsiniz ama ilk önce BURAYA tıklayarak bir sitesini ziyaret edebilir ve son derece güzel tasarlanmış site ara yüzünü inceleyebilirsiniz.  


Şimdi gelelim işin aslına, buradaki sitede bir kaç kazanç yöntemi bulunmaktadır. Aslına bakılırsa, kazanç yöntemlerini Youtube kanalımızda anlattık. İsterseniz konunun altındaki videomuza bakabilirsiniz, fakat biz yine de yazınsal olarak da birkaç kelam edelim. 

KAYIT LİNKİ: https://bit.ly/3yCPe8t

İlk önemli kazanç kısmı FARM ve LAUNCHPOOL kısımlarıdır. FARM kısmında LP havuzlarına stake yaparak BSW token kazanabilirsiniz ve bu tokenleri pancakeswap'da değil, direk kendi sitesi üzerinde satabilir BNB veya BUSD alabilirsiniz. Kendi exchange yani değiş tokuş platformlarının olması çok önemli. LP havuzu olarak bahsettiğim örneğin görselde de görebileceğiniz gibi BNB-BSW veya USDT-BSW şeklinde oluşturduğunuz havuz tokenleridir. Bunları site bulunan "Liquidity" kısmından iki eşit parçaya bölüyorsunuz. Nasıl mu? Şu şekilde: Diyelim elinizde 1000 USDT var. Bunun yarısı ile (500 USDT) BSW alarak, bakiyeyi yarı yarıya bölüyorsunuz. Bu değiş tokuş işlemi "Exchange" kısmından yapıyorsunuz. Bir de unutmadan cüzdanınızda mutlaka 5-10$ BNB bulundurmalısınız. Yapılan işlemlerde ufak BNB kesintileri yapılacaktır ve bu miktar size fazlası ile yeterli olacaktır. Daha sonra, "Liquidity" kısmından USDT ve BSW'yi seçip, LP token oluşturacaksınız. Böylece, artık Farm kısmına stake edebilirsiniz. Şu an için USDT-BSW için yıllık APR değeri % 248'dir. Bu da demek oluyor ki, bu oranla yıllık 1000 dolar için, 2480 dolarlık bir kazanç elde etme imkanınız bulunmaktadır. 


LAUNCHPOOL kısmında ise, çok daha basit bir şekilde BSW alıp stake edebiliyorsunuz. BSW stake et, BSW kazan için % 189; BSW stake et, BUSD kazan için %139 oranları mevcut. Burada bazı havuzlara maksimum 10, 200 veya 500 BSW stake limitleri bulunmaktadır. Bu da herkesin kazanması için getirilmiş güzel bir özellik.


Bunun dışında mutlaka varsa arkadaşınız referans linki ile davet edin veya kullanan bir arkadaşınız varsa; onun linki ile siteye giriş yapın. Çünkü referanssız yapılan bütün işlemlerde ödenen bütün BSW tokenler ilerleyen aşamalarda yakılmaktadır. Kısacası bu tokenlerin kimseye yararı olmayacaktır. En azından arkadaşlarınıza yararı olsun. Hem FARM hem de LAUNCHPOOL kısımlarındaki referans kazançları % 5'dir. Oldukça iyi bir oran olduğunu söylemekte yarar var. Kısaca örnekleme yapalım. Örneğin arkadaşınız 1000$ ile işlem yapıyor ve 1 ay stake yaptı. Stake havuzunun ortalama oranı % 200 olsun. Arkadaşınız bu havuzdan 1000$ ile 164$ kazanırken; siz 164$'ın %2i olan 8.2$'lık BSW kazanırsınız.

Bunun dışında, twitter paylaşım ödülleri, trade yarışması ödülleri gibi aktivitelerde bulunmaktadır. Exchange kısmında yaptığınız her değiş tokuş işleminde de BSW ödülleri kazanırsınız. Bunlar platformun ekstra ve hoş özellikleridir. 

Sizlere kısaca site ile ilgili öne çıkan özellikleri anlatmaya çalıştım. Konu ile ilgili videomuzu da izlemeyi unutmayın diyerek, bu yazımızı sonuna geliyoruz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar