BONDEX APP UYGULAMASI ÜZERİNDEN 25 MILYON BNDX TOKEN DAĞITIYOR | KRİPTO PARA AIRDROP

BONDEX APP UYGULAMASI ÜZERİNDEN 25 MILYON BNDX TOKEN DAĞITIYOR | KRİPTO PARA AIRDROP


Bondex Origin, yeni nesil web 3.0 blok zinciri dünyasının profesyonel ağı yapısını oluşturmaya çalışmaktadır. Bondex, tokenize edilmiş ödüller vasıtasıyla ekosistemin bir parçası olan web 3.0 yetenek ağıdır. 

İş verenler ile iş arayan yeni yetenekleri bir araya getiren sosyal etkileşimli bir ağı hayata geçeren BONDEX, SOLANA blok zinciri üzerinde çalışmaktadır. Kendi uygulaması üzerinden kişilerin topluluk oluşturmasını teşvik edebilmek adına, 25 milyon adet kendi tokenini (BNDX Token) dağıtmaktadır. Henüz token satışı yapılmamış ve bu yılın ilk çeyreğinde satış planlaması bulunmaktadır. Bu yüzden erken davranarak, erken erişim ile uygulamayı indirip, token toplamaya başlamak bizleri kârlı çıkaracaktır. Her zaman söylediğim gibi, bir işe ilk giren kazanır. Bu doğrultuda aşağıdaki indirme butonlarına basarak uygulamayı indirebilirsiniz.

UYGULAMAYI İNDİR
 

GEREKLİ BÜTÜN BİLGİLENDİRMEYİ VİDEODA PAYLAŞTIM. SİZLERİ VİDEOMUZA DAVET EDİYORUZ.


 BONDEX WHITEPAPER  --  BONDEX LITEPAPER

Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. Bilim ve Teknoloji haberleri, Yapay Zeka, Donanım ve Yazılım Haberleri, Kripto Para Haberleri, Mobil Teknoloji ve Sosyal Medyadaki Son Gelişmeler https://kriptobilim.blogspot.com/

    YanıtlaSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)