DECENTR TARAYICISI HER AY 200BIN TOKEN DAĞITIYOR - CHROME ALT YAPISINI KULLANAN WEB 3.0 TARAYICISI

DECENTR TARAYICISI HER AY 200BIN TOKEN DAĞITIYOR - CHROME ALT YAPISINI KULLANAN WEB 3.0 TARAYICISI


Decentr tarayıcısıKişisel Veri Değeriniz ile yönetip ödeme yapmanızı sağlayan açık kaynak kodlu bir platform olan dağıtık defter teknolojisini kullanmaktadır. Geliştirilen uygulamalar ile internet kullanıcıları arasında bir köprü oluşturmak hedefindedir. Web 3.0 alt yapısının kuvvetli tarayıcılarından birisi olmaya adaydır. 

Tarayıcı indirme linki: https://bit.ly/3IgBXqk

Tarayıcı Chrome alt yapısını kullanıdğı için ara yüzü birebir alışık olduğumuz bir yapıdadır ve bütün Chrome eklentileri ile uyumludur. VPN ve Adblock özelliği ile gayet kullanışlıdır ve VPN özelliği gayet hızlı çalışmaktadır.

Decentr Browser, her ay kullanıcılarına 200bin adet DEC token dağıtmaktadır. Decentr tarayıcısını varsayılan olarak ayarlayarak internette işlemlerinizi bu tarayıcı üzerinden yaparak, token kazanabilirsiniz. Presearch ve Brave gibi benzer bir kazanç planı bulunan bu tarayıcının native tokeni olan DEC tokenin güncel fiyatını aşağıdan takip edebilirsiniz.


Davet linki ile tarayıcıyı indirip kurulumları yaptığınızda 10 DEC token hesabınıza tanımlanacaktır. Gerekli davet bağlantısı için TIKLAYIN


GEREKLİ BÜTÜN BİLGİLENDİRMEYİ VİDEODA PAYLAŞTIM. SİZLERİ VİDEOMUZA DAVET EDİYORUZ.

Yorum Gönder

0 Yorumlar