LUCROSUS CAPITAL NEDİR | NASIL YATIRIM YAPILIR | ÖNEMİ NEDİR?

LUCROSUS CAPITAL İLE BİREYSEL KULLANICILARDA KRİPTO PARA PROJELERİNE ÖNDEN YATIRIM YAPABİLECEKLER


Lucrosus capital bir girişim sermayesi (Venture Capital) şirketidir. Peki girişim sermayesi nedir? 

Sermaye piyasası esaslarına uygun işleyen ve tüzel kişiliği bulunmayan mal varlığıdır. Portföy yönetim şirketleri ya da girişim sermayesi portföy yönetim şirketleri tarafından kurulabilen bu fonların payları nitelikli yatırımcılara satılarak katılım payı vb. ödemeler ile fonda para birikmesi sağlanır. Girişimciler fikirlerini hayata geçirebilmek için atacakları her üretim adımı ve pazarlama aşaması için bu fondan yararlanarak kendisine sermaye sağlayabilir.

SİTEYE BURADAN ÜYE OLABİLİRSİNİZ: https://bit.ly/3cCmo1u

Yukarıda da söylendiği gibi girişim sermayesi tüzel kişileri içermez. Peki bireysel kişiler projelere önden yatırım nasıl yapabilirler. İşte burada imdada Lucrosus capital yetişiyor. Bizlerin bildiği Coinbase Ventures, Binance Labs, Alameda Research gibi ventures şirketleri, bireysel yatırıma olanak vermemektedir. Lucrosus Capital ise, projenin tokeni olan LUCA token tutanlara belli oranlarda önden yatırım yaptıkları projelere alım fırsatı sunmaktadır. Yatırımın detayları aşağıdaki videomuzdadır.

Lucrosus Capital, her bireysel yatırımcının aradığı özel bir yatırım merkezidir. Bunu, LUCA tokeni benzersiz yardımcı programları aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Proje, benzersiz bir yapay zeka algoritması kullanarak günlük olarak kapsamlı kripto pazar araştırması yapmayı taahhüt etmektedir. Bu nedenle, çığır açan bir vizyona sahip gelecek vaat eden blok zinciri projelerine yatırım yapma imkanı sağlamaktadır. 

Lucrosus Capital, token sahipleri gelecekteki hamleler hakkında karar verebildiğinden ve daha fazla proje geliştirmeyi önemli ölçüde etkileyebileceğinden, bir DAO VC biçimidir. 

YATIRIM NASIL YAPILIR?

LUCA'ya sahip olmak, çeşitli en iyi kriptolara açılan kapınızdır! LUCA tutarak farklı projelere erken yatırım yapma şansı elde edersiniz.

% 5 DAHA FAZLA TOKEN ALABİLMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKTEN GİRİŞ YAPINIZ

Staking programı şu an aktiftir. Aldığınız tokenleri belli süreliğine stake progamına atarak daha fazla token kazanabilirsiniz. APY değerleri ve stake süreleri aşağıdaki görseldedir.


LUCA TOKENE SAHİP OLANLARIN AVANTAJLARI

1- STAKING’DEN YARARLANMA

2- ERKEN ERİŞİM PROJELERE YATIRIM YAPABİLME İMKANI

3- ŞİRKETİN YATIRIM YAPACAĞI PROJENİN DÖKÜMANLARINA ERİŞİM İMKANI

4- PROJE GELİŞTİRİCİLERİ İLE İLETİŞİM KURABİLME İMKANI

5- LUCA TOKENLERİ GERİ ALMA. YANİ SİZLER PROJEDEN ÇIKMAK İSTEDİĞİNİZDE DİREK EKİBE SATIP ÇIKABİLİRSİNİZ.


AYNI ZAMANDA VİDEOLU ANLATIMIMIZ DA VAR. BURADAN DA ADIMLARI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Yorum Gönder

0 Yorumlar