SWEATCOIN İLE YÜRÜYEREK PARA KAZANIN - SWEATCOIN VE NEAR FOUNDATION ORTAKLIĞI

SWEATCOIN İLE YENİ DÖNEMDE NASIL KAZANÇ SAĞLANIR? STEPN uygulamasından sonra pek çok move to earn (yürüyerek kazan) projesi piyasaya çıkmaya başladı. Sweatcoin belki yeni bir uygulama değil ama tokenizasyon anlamında yeni sayılabilmektedir. Şimdi sizlere kısaca sweatcoin nedir ve nasıl kazanç sağlanır anlatmaya başlayalım.

Sweatcoin Nedir? 

Sweatcoin, adımlarınızı takip etmek için oluşturulmuş bir mobil uygulamadır. 4 yıldır çalışan, iOS ve Android'de uygulamaları olan ve son olarak kendi tokenini oluşturmak için NEAR Vakfı ile ortaklık yapan Londra merkezli bir şirketin hazır ürünüdür. SWEAT jetonları, Reebok ve Sonos dahil olmak üzere 300'den fazla mağazada harcanabilir.

Yatırımcıları

Goodwater, 2018'de Greylock Partners, Rubylight, Seedcamp, SmartHub ve Twitch'in yaratıcısı Justin Kan ile 5,7 milyon dolarlık Seed'e liderlik etti. Ayrıca, NEAR Vakfı'nı içeren başka bir tur daha hazırladıklarını, ancak henüz açıklamadıklarını düşünüyorum.


Spartan, Goodwater Capital, Electric Capital, OKX Blockdream Venture ve GSR gibi girişim sermayesi firmalarından 13 milyon $ yatırım alarak yoluna devam ediyor.


SWEAT Token Nedir?

SWEAT, SweatCoin ekosistemindeki yerel token olacaktır. IDO eylül ayında olacak ve Lansman sırasında, Sweat tokenleri, Sweatcoin bakiyenize 1:1 oranında dağıtılacaktır.


SWEAT tokeni, uygulama pazarındaki ürünlerle veya hatta diğer kripto para birimleriyle değiştirilebilir. Bu, iyi bir pasif gelir kaynağına sahip olmanızı sağlayacaktır.

UYGULAMAYI YÜKLEYELİM

Şimdi Uygulamayı İndirmek İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız. 

👉 https://sweatco.in/app/sf/kemallevent

Yükledikten sonra uygulamayı açarken tüm izinlere izin vererek başlayabilirsiniz.

1️⃣ Hemen günlük ödülünü al


2️⃣ Cüzdanınızı oluşturmak için ilk önce email onayı yapmanız gerekmektedir.


3️⃣ Ne kadar kazanabiliriz?

➡️ İki tip üyelik bulunmaktadır. Bunlardan biri ücretsiz kazançtır.

Her 1000 adımda sweat token kazanmak için yürümeye başlayın. 1000 adım attığınızda 1 sweatcoin alacaksınız (%5 işlem ücreti alınır). 20 dakika boyunca günlük 2x Booster ile 2 kat kazanç sağlarsınız Her gün 20 dakika boyunca adımlardan kazandığınız sweatcoin miktarını ikiye katlayabilirsiniz.

➡️ Diğer üyelik premium'dur ve aylık veya yıllık abonelik gerektirir.

2x jeton kazanmak için premium plan satın alabilirsiniz. Premium ile kazandığınız jetonlarınızı ikiye katlayabileceğiniz anlamına gelir. Üyelik ücretlerine uygulama içerisinde bakabilirsiniz ama ilk etapta ücretsiz önerimizdir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar