YENİ MOBIL MADENCİLİK UYGULAMASI AVIVE | ERKEN KATILANLARA HER GÜN BTC VE VV TOKEN AIRDROP VERİYOR

YENİ MOBIL MADENCİLİK UYGULAMASI AVIVE


Bilenler bilir ilk mobil madencilik uygulaması Electroneum (ETN) mobil üzerinden neredeyse hiç enerji harcamadan ETN kazanabileceğiniz bir kripto para projesiydi. Bunu benzer pek çok farklı uygulama geliştirilmiş olmasına rağmen hiçbir başarı elde edemedi. Genellikle insanlar üye olup, topluluk oluşturup uzun süre (2-3 yıl) biriktirdikleri tokenin piyasaya çıkmasını bekliyor ve çoğunlukla da hüsrana uğruyorlar. Bunların en büyük örneği Pi Network, yıllardır insan bekledi ve onun olarak bir şey elde edemediler. Dolayısıyla, mobil madencilikte iyi oluşumları bulmak önemli. Bu yazımızda bahsedeceğimiz AVIVE uygulaması ileriye dönük iyi işler yapacağını düşünüyorum. Haydi gelin kısaca nedir ne değildir bahsedelim.

Öncelikle AVIVE'in manifestosunu sizlele paylaşmak istiyorum: Avive, Web3'ün yaşamları dönüştürme, sosyal adaleti destekleme ve insani ilerlemeyi ilerletme gücüne sahip küresel bir kamu kaynağı olduğuna inanıyor. Yenilikçilerden, katılımcılardan ve savunuculardan, vatandaşlardan ve geliştiricilerden oluşan bir topluluk olarak, web3'ün herkese gerçekten fayda sağlamak için açık, erişilebilir ve şeffaf kalması gerektiğine inanıyoruz. Herkes için daha iyi merkezi olmayan yeni bir dünya inşa etmek için yeteneklerimizi, kaynaklarımızı ve etkimizi kullanmaya kararlıyız.

👉 AVİVE UYGULAMASINA İLK ÖNCE KAYIT OL: http://bit.ly/404xzmI
⚠   KOD İSTERSE: husfpj
👉 INDIRME LINKI: https://www.avive.world/

İlk kayıt işleminden sonra sosyal medya takiplerini yaparak "Ruh Gücü" elde ediyorsunuz. Ne kadar çok ruh gücüne sahip olursanız o kadar çok VV token elde edersiniz. Şunu da belirtmek isterim ki, burada VV token dışında her gün BTC de (Bitcoin) kazanıyorsunuz. Referans yaptıkça her ruh gücü hem de BTC kazanıyorsunuz. Her saat kazandığınız VV tokenleri talep ederek bakiyenize eklemeniz gerekiyor ve en önemlisi 25 saat üst üste biriken VV tokenleri talep etmezseniz, bu biriken tokenler sıfırlanır. Harita üzerinde nerede aktif madencilik yapanların sayısını görebilirsiniz.


Şunları yaparak ek ruh gücü kazanabilirsiniz.

1) Arkadaş davet ederek.
2) Uygulamada araçlar bölümüne giderek, hediye kutusunu arkadaşın ile paylaşarak (Sen 2000 ruh gücü; arkadaşın 50bin ruh gücü kazanır.
3) Uygulamada araçlar bölümüne giderek, arkadaşınızla Sihirli Taş takası yaparak.

AVIVE UYGULAMASI HAKKINDA VİDEOLU ANLATIM

Yorum Gönder

0 Yorumlar